Lohusa korsesi ­čĄ░­čĆ╗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Do─čuma Haz─▒rl─▒k kategorisinde ÔŁĄ´ŞĆ Minik premat├╝re'm­čĹ­čĆ╗ ÔŁĄ´ŞĆ taraf─▒ndan olu┼čturulan Lohusa korsesi ­čĄ░­čĆ╗ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 575 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 32 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Do─čuma Haz─▒rl─▒k
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Lohusa korsesi ­čĄ░­čĆ╗
Konbuyu ba┼člatan ÔŁĄ´ŞĆ Minik premat├╝re'm­čĹ­čĆ╗ ÔŁĄ´ŞĆ
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra

Elif T├╝rkmen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 ┼×ubat 2022
Kay─▒yor ama g├╝n boyu sabit duuryor sadece yat─▒nca kay─▒yor su ki zaten ben her sabah anneme bir t─▒k daha siktiriyordum. G├╝n ve g├╝n b├Âyle her g├╝n bir t─▒k fazla s─▒ktirarak sarkma olmas─▒ndan da kurtuldum. Hatta annem tulbentin alt─▒na b├Âyle b├╝y├╝k ince bir nevresimi kesip dikd├Ârtgen ┼čekilde ilk onu sar─▒p ├╝zerine de iki tane bir alttan bir ├╝stten t├╝lbent sar─▒yordu ­čĄş­čĄş
K├Â┼čede kulland─▒m kar─▒m─▒ sagdim da ama kari┼łda ├žok ka┼č─▒nt─▒ vard─▒ s├╝t├╝m ├žok akiyodu ├žok tutmad─▒m korseyi

Kayra'n─▒n Annesi Ay┼čenur­čĺ×

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
K├Â┼čede kulland─▒m kar─▒m─▒ sagdim da ama kari┼łda ├žok ka┼č─▒nt─▒ vard─▒ s├╝t├╝m ├žok akiyodu ├žok tutmad─▒m korseyi
Olabildi─čince ekmek ve ┼čekerli ├╝r├╝nleri b─▒rak ve h─▒zl─▒ca kilo vermeye ├žal─▒┼č ka┼č─▒nt─▒ o zaman gider

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar