Sorum var lohusalik bitti kanamam suruyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan lohusalik bitti kanamam suruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı lohusalik bitti kanamam suruyor
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
arkadaslar 40 gun once dogum yaptim 30 gunken kanamam bitti 5 gun sonra damla damla kahverengi geldi uc gun once kirmizi ama cok az geldi bugun baya kanamam var 40. gundeyim normalde banyo yapip lohusaliktan cikmam lazim yasayan varmj
Benimde öyle oldu 45 günlükkende adet oldum baya bi 10 15 gün sürdü

arkadaslar 40 gun once dogum yaptim 30 gunken kanamam bitti 5 gun sonra damla damla kahverengi geldi uc gun once kirmizi ama cok az geldi bugun baya kanamam var 40. gundeyim normalde banyo yapip lohusaliktan cikmam lazim yasayan varmj
Bende 28. Günde bitmistim yanlış haturlamiyorsam sonra 40 çıkmadan tekrar gelmeye başladı 52. Güne kadar.

40. Gün gusül alıp temiz hükmünde oluyorsun canım sonrası regl de olduğu gibi özür sayılıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğum sonrası normal böyle durumlar 40 bittiyse yine abdestini alırsın canım kanaman biter ya da bitmez bitince yine abdest alınır zaten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Normal durum kuzum benim 50 gün sürmüştü kanamam ilk doğumdan sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar