Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,120 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık doğum sonrası kanama ne kadar sürdü?
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Ikinci gunum bitti kanamam cok az gunduzleri afedersiniz sadece biraz lekelenme seklinde bu normal mi? Ayni seyi yasayan oldu mu (Dogum oncesi ve dogum aninda bayagi kanamam oldu buarada)

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryan oldum öyle aşırı kanamam olmadı 23 gün sürdü ama az az günlük 1 ped değişiyordum dolmuyordu yanı leke leke geldi

Normal benimde fazla kanamam olmadı doktora dedim sıkıntı mı va, hayır dedi kimi insanın rahmi geç toparlanırmş kimisinin hemen toparlanırmş korkulcak birşey yok dedi🙂

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
12.12.2021 sezeryanla doğum yaptım 15 gün yoğun oldum 6 paket bitirdim düşünün 🙄 3 gündür leke gibi ne zaman biter tamamen bende bekliyorum pişik oldum artık ped takmaktan 😏

...

Moderator
Mod
rank
Ikinci gunum bitti kanamam cok az gunduzleri afedersiniz sadece biraz lekelenme seklinde bu normal mi? Ayni seyi yasayan oldu mu (Dogum oncesi ve dogum aninda bayagi kanamam oldu buarada)
Sezaryenden sonra benimde az oldu.Doktorum koku varsa gel demişti canım.Doktorunu arayıp bir sor istersen.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan yaptım ilk 15 30 gün lekelenme şeklinde oldu bi pet kirlenmiyordu gün içinde sonra kesildi o da şuan 1.5 aylık olduk daha adet olmadım

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan yaptım ilk 15 30 gün lekelenme şeklinde oldu bi pet kirlenmiyordu gün içinde sonra kesildi o da şuan 1.5 aylık olduk daha adet olmadım
Sezeryan da rahmin icini iyice temizliyorlar ya o normal kuşum ama benimki de normalmis arastirip sordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal doğumdu demi kuzum
Evet evet kuşum normalmis ya arastirdim sordum. Burada yakin arkadas gibi olduk dr.dan once bi buraya soruyorum kamuoyu arastirmacisi gibi 🤭🥰

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan da rahmin icini iyice temizliyorlar ya o normal kuşum ama benimki de normalmis arastirip sordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet kuşum normalmis ya arastirdim sordum. Burada yakin arkadas gibi olduk dr.dan once bi buraya soruyorum kamuoyu arastirmacisi gibi 🤭🥰
Benim rahim dışarı fırladığı için doğum da temizlemeseler de o temizlenmiştir 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar