Lohusalık döneminde yalnız kalmak?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HirAylin tarafından oluşturulan Lohusalık döneminde yalnız kalmak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık döneminde yalnız kalmak?
Konbuyu başlatan HirAylin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

HirAylin

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar benim eşim ankarada işlerinden dolayı bende teyzeme geldim tek kalmamak icin. 20gun sonra doğum yapıcam ve eşim Ankara’ya götürcek 2gun sonra 1hafta sonra lohusa dönemi kötü bi dönemmi cunku ben gündüzleri hep tek kalıcam çoğu insan beni korkutuyor

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar benim eşim ankarada işlerinden dolayı bende teyzeme geldim tek kalmamak icin. 20gun sonra doğum yapıcam ve eşim Ankara’ya götürcek 2gun sonra 1hafta sonra lohusa dönemi kötü bi dönemmi cunku ben gündüzleri hep tek kalıcam çoğu insan beni korkutuyor
Kotu bisey degil ama dogum pskolojisi ve uc harfliler ilisir diye birakilmaz evde yanliz ben 15 gun yanlizdim dua et bisey olmaz

Başkalarının sözlerini dinleme bende ilk lohusalığimda hep tektim eşim bile yanımda değildi taaa kırkım bitene kadar Allaha sığın bol bol dua oku rabbim seni yalnız bırakmaz inşaAllah🤲💞💞

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben tek başinaydim emin ol hiç korkulacak bsy yok dua et içine korku düşürme ne kadar korku hissedersen olmayan bsy bile var gibi gözüküyor insana tek yapacağın şey korkma takma insanları dua et bol bol

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
O korkutan insanlara Allah akıl fikir versin once canım korkacagın hıc bırsey yok lohusayken dua da edebilirsin tek basına kalınca bırsey olacak korkusuyla yasama Hıc bırsey olmaz Allah in izniyle

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hiç öyle düşünme bebeğin ile bol bol vakit geçir bende yalnız dım bebeğim uyunca yavaş yavaş ta ev işlerimi yemeği mi yaptım çok şükür iyi geçiyo herkese de kulak asma

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hiç öyle düşünme bebeğin ile bol bol vakit geçir bende yalnız dım bebeğim uyunca yavaş yavaş ta ev işlerimi yemeği mi yaptım çok şükür iyi geçiyo herkese de kulak asma
Aynen oyle tek basınayken daha rahat bakıyor insan karisan yok eden yok ıs yaptıran yok kafana gore islerini yaparsın bebeginle ılgılenırsın en guzel tek bakmak

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ne konuda korkutuldugunu çok anlamadım ama korkulacak bir durum yok, sağlığın yerinde olduğu sürece kendine ve bebeğine çok rahat yetebilirsin. Zaten emin ol 3. Bir kişi kız kardeşin ya da annen olmadıktan sonra sana sadece eziyet oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar