Lohusalık sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde KübraAnniş tarafından oluşturulan Lohusalık sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 727 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Lohusalık sendromu
Konbuyu başlatan KübraAnniş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KübraAnniş

KübraAnniş

Kayıtlı Üye
rank
Geçtiğimiz pazartesi normal doğum yaptım bebeğim nerdeyse 1 haftalık oldu çok güzel ve mutluluk verici birşey asla aksini idda edemem ama bir yandan içimde bir huzursuzluk mutsuzluk var sürekli bir duygusallık ağlama isteği ben napıcam hissi korku.. Bunun kendim farkındayım engellemeye çalışıyorum pozitif düşünmeye odaklanıyorum ama sürekli boğazım da bir düğüm eşimi de korkutmak istemiyorum 1 kez yanında ağladım kendmi tutuyorum. Psikoloğa mı gitsem böyle hisseden varmı?

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Allah bebeğine sağlık sıhhat versin oluyor canım hamilelikte bunlar çok normalde bile oluyor lohusalık zamanında daha çok ama eğer işin içinden çıkamayacak gibiysen psikologu kesinlikle tavsiye ederim ben gittim. Daha once o kadar iyi geliyor o kadar rahatlıyorsun ki anlatamam ama öyle önüne gelen piskolog değil İstanbul'daysan SALİHA ERDİM hocayı tavsiye ederim hemde İslam üzerine konuşuyor çok çok rahatlıyorsun 😊😊

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Geçtiğimiz pazartesi normal doğum yaptım bebeğim nerdeyse 1 haftalık oldu çok güzel ve mutluluk verici birşey asla aksini idda edemem ama bir yandan içimde bir huzursuzluk mutsuzluk var sürekli bir duygusallık ağlama isteği ben napıcam hissi korku.. Bunun kendim farkındayım engellemeye çalışıyorum pozitif düşünmeye odaklanıyorum ama sürekli boğazım da bir düğüm eşimi de korkutmak istemiyorum 1 kez yanında ağladım kendmi tutuyorum. Psikoloğa mı gitsem böyle hisseden varmı?
Canımm Korkma çok normal ben kızımı doğum yaptigimda 4 ay çıkamadım o psikolojiden hatta benimle ilgilenen sağlık ocagindaki hemşire kendine zarar vermeyi düşünüyormusun diye bile bir soru sordu bana okadar mulayim bir insanımdır halbuki kadın benimle uzun uzun konuşurdu rahatlatmak için sağolsun o demişti sen lohusa sendromuna girmişsin diye. Benim doğumum çok zordu korku filmi gibiydi oyuzden çok pskolojim bozulmustu. Birdaha asla cocuk dogurmicam demiştim simdi kızım 4 yaşında o günlere gülüyorum ve ikinciye hamileyim şu an 🤭😇 korkma geçecek şimdi sana hiç bitmeyecek gibi geliyor çok iyi anlıyorum ♥️

KübraAnniş

Kayıtlı Üye
rank
Canımm Korkma çok normal ben kızımı doğum yaptigimda 4 ay çıkamadım o psikolojiden hatta benimle ilgilenen sağlık ocagindaki hemşire kendine zarar vermeyi düşünüyormusun diye bile bir soru sordu bana okadar mulayim bir insanımdır halbuki kadın benimle uzun uzun konuşurdu rahatlatmak için sağolsun o demişti sen lohusa sendromuna girmişsin diye. Benim doğumum çok zordu korku filmi gibiydi oyuzden çok pskolojim bozulmustu. Birdaha asla cocuk dogurmicam demiştim simdi kızım 4 yaşında o günlere gülüyorum ve ikinciye hamileyim şu an 🤭😇 korkma geçecek şimdi sana hiç bitmeyecek gibi geliyor çok iyi anlıyorum ♥️
Yavaş yavaş azalmaya başladı o his sanırım bebekle çok yalnız kaldığım sadece ona odaklandığım için artmıştı bu sıra gelen gidenler derken biraz odak noktam genişledi :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Azaldı yaşadığım hisler çok saolun :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar