Lohusalık sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Lohusalık sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık sonrası kanama
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler bu gün doğum yapalı 43. Günüm 40ım cumartesi çıktı sonra kanaman bitmişti ayıptır söylemesi pazar günü eşimle yakınlaştık biraz ve pazartesi günü tekrar kanaman başladı cuma günü kontrolum var ama neden böyle bişey oldu diye korkuyorum başına böyle bişey gelen var mı biraz araştırınca İnternette 40 sonu kanaması diye bişey çıkıyor Bi bilginiz var mı kormalımıyım sizce

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler bu gün doğum yapalı 43. Günüm 40ım cumartesi çıktı sonra kanaman bitmişti ayıptır söylemesi pazar günü eşimle yakınlaştık biraz ve pazartesi günü tekrar kanaman başladı cuma günü kontrolum var ama neden böyle bişey oldu diye korkuyorum başına böyle bişey gelen var mı biraz araştırınca İnternette 40 sonu kanaması diye bişey çıkıyor Bi bilginiz var mı kormalımıyım sizce
Canım bi doktora git istersen belki içini güzel temizlemediler olabilir yani

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
40 çıktıktan sonra ilk ilişkiden dolayıdır belki canım kontrolün varmış zaten bşr sorarsın doktoruna

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Canım bi doktora git istersen belki içini güzel temizlemediler olabilir yani
Cuma günü doktor kontrolüm var ozman sorucapım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 çıktıktan sonra ilk ilişkiden dolayıdır belki canım kontrolün varmış zaten bşr sorarsın doktoruna
Bu gün anneme söylediğimde adet görüyor olabilirsin dedi iyice kafam karıştı yani

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benim basıma aynısı geldi 40. Gün bitti bir iki gün sonra bekledım ben belkı gelır dıye gelmeyınce bızde bırlıktw olduk bi sonrakı gün yine kanama oldu bu da 10 15 gün sürdü sen yine de git doktora ama ben gittim bişey cıkmadı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm normal bence sonuçta ,40 dan sonra ilişki yaşadın kanaman olması normal daha tam iyileşme mis rahmin

Son düzenleme:

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Benim basıma aynısı geldi 40. Gün bitti bir iki gün sonra bekledım ben belkı gelır dıye gelmeyınce bızde bırlıktw olduk bi sonrakı gün yine kanama oldu bu da 10 15 gün sürdü sen yine de git doktora ama ben gittim bişey cıkmadı
Bu gün 3. Gün kanamam sadece lekelenme gibi oldu bu gün ama cuma günü gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm normal bence sonuçta ,40 dan sonra ilişki yaşadım kanaman olması normal daha tam iyileşme mis rahmin
Bu gün azalınca bende Bi sorun olduğunu düşünmüyorum ama kontrolum var cuma günü o yüzden gidicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar