Sorum var Lohusalıkta baş dönmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Lohusalıkta baş dönmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 507 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalıkta baş dönmesi
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Lohusalıkta baş dönmesi neden olur
O bende de olmuştu canım gözlerime sanki simsiyah perde inmişti ve o anda yürüyordum durduğum an bayılacaktım ama merbur yürümeye devam ettim durmaya korktum @Mervercan dediği gibi kansızlık ve tassiyon düşmesi doğumda çok kan kaybettiğimiz için sen düzenli kan ilaçlarını kullan kuzum 🥰

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
O bende de olmuştu canım gözlerime sanki simsiyah perde inmişti ve o anda yürüyordum durduğum an bayılacaktım ama merbur yürümeye devam ettim durmaya korktum @Mervercan dediği gibi kansızlık ve tassiyon düşmesi doğumda çok kan kaybettiğimiz için sen düzenli kan ilaçlarını kullan kuzum 🥰
Hiç doktora gittin mi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öylesi durumlarda sakın yürümeye devam etme en yakın yere otur. Allah korusun ayaktayken düşüp biyerini vurabilirdin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar