Sorum var Lohusaljk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kir papatyasi tarafından oluşturulan Lohusaljk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 425 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusaljk
Konbuyu başlatan kir papatyasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim bende gurbetteyim annem sadece 5 gun kaldi yanimda daha sonra isi geregi gitmek zorunda kaldi ve kendik baktik korkma hic birsey olmaz allahin izniyke bende cok panik halindeydim dakka basi nefesini kontrol ediyordum ama sukur hic bir skinti olmadi kuran ac dinle hem bebegin icinde iyi senin icinde kuzum kendini korkutma

Kizlar lohusalik döneminizde kirkiniz çıkana kadar yaninizda birileri kaldi mi ben gurbetteym yanimizda kimse yok eşimin ailesi geldi 5gun kaldi ablam geldi üç gün kaldi cok şükür ilk gunden ayaklandim bebeğime de kendime bakiyorum ama hormonlardan sanirim biraz korku taşıyorum
Kuzum ben doğumdan itibaren tektim acil seseryana alindigim için eşim yanımda kalamadı işini ayarlayamadi lohusalıkta da tektim hicbirsey olmadı çok şükür zaten ne olacak. her zaman nasılsa lohusaykende aynı. İnsanın aklını karıştıran saçma sapan kocakarı hikâyeleri oluyorr emin ol boşu boşuna insana fitne vermekten başka birşey değil onlar inanma kuzum. Aç bı Ali imran süresi çalsın evin içinde hiçbir şey Allah'ın kudretinden daha büyük değil 💕

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar lohusalik döneminizde kirkiniz çıkana kadar yaninizda birileri kaldi mi ben gurbetteym yanimizda kimse yok eşimin ailesi geldi 5gun kaldi ablam geldi üç gün kaldi cok şükür ilk gunden ayaklandim bebeğime de kendime bakiyorum ama hormonlardan sanirim biraz korku taşıyorum
Cnm valla bn 22 yaşındayım ilk çocuğum olacak kimsem yok inşallah sadece 1 hafta görümcem kalacak şuan öyle görünüyor

Zorlu günler gecirmissiniz Rabbime sigin her birimjzjn imtihanı farkli önemli olanda imtihanda olduğumuzu unutmamak Allah kimseye taşıyamayacağı yuk yuklemez sabrın sonu selamet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hep öyle düşündüm bebeğime de kendjmede yetebiliyorum şükür eşimin nöbet gunlerj basliycak evde yalniz kalicam mutlaka kırklı kadinin yaninda biri olmasi şart diye yanliz karanlik yerde yatmaması gerek gibi yazilar okudum istemsiz urperiyorum
Evt cnm benim bu cuma günü Allah'ım bildiği gibi yapsın hepsini

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç korkma telefonunda Kur'an-ı Kerim aç evinde çalsın bende yalnız kaldım. Kendi kendini korkutma anne ve Bebek sağlığı için yalnız kalınmaması öneriliyor sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar