Lütfen bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Lütfen bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Lütfen bakar mısınız
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar ablam oğluna (3.5 yaşında) bu şuruptan almak istiyor. Çok yaramaz kendine ve kardeşine zarar veriyor. Takviye edici gıda bitkiseldir, uyku ilacı değildir, dikkat dağınıklığını giderir ve uyum sağlanmasına yardımcı olur yazıyor. Kullanan duyan var mı. Yardımcı olabilir misiniz.

Screenshot_2023-03-21-01-31-48-18_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ablam oğluna (3.5 yaşında) bu şuruptan almak istiyor. Çok yaramaz kendine ve kardeşine zarar veriyor. Takviye edici gıda bitkiseldir, uyku ilacı değildir, dikkat dağınıklığını giderir ve uyum sağlanmasına yardımcı olur yazıyor. Kullanan duyan var mı. Yardımcı olabilir misiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 3649
Ben oğluma fokus kullandım uzunca bir süre en son doktoru multivitamin verdi onu içiriyorum. Her gün mutlaka fishoilini de alıyor. Dikkat dağınıklığı ve uyum sağlama ilaçlarla değil oyun terapisiyle olur.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Ekli dosyayı görüntüle 3649
kardesmin cocugu 4 yasinda anesi bundan kulaniyor

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben oğluma fokus kullandım uzunca bir süre en son doktoru multivitamin verdi onu içiriyorum. Her gün mutlaka fishoilini de alıyor. Dikkat dağınıklığı ve uyum sağlama ilaçlarla değil oyun terapisiyle olur.
Oyun terapisi aldı ama istemiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kardesmin cocugu 4 yasinda anesi bundan kulaniyor
Yan etkisi var mı canım uyku falan yapıyor mu Ulduzcum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar