Lutfen bakarmisiniz😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Lutfen bakarmisiniz😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,605 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen bakarmisiniz😣
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 17+5 haftalik hamileyim bebeyimin hereketlerini hala his etmiyorum sizce normalmi canim cok sikiliyor her kes diyor bebek his etmelisin amma ben his etmiyorum terpeniwlerini canim cok sikin lutfen yardim edin boyle bi wey normalmi?

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 17+5 haftalik hamileyim bebeyimin hereketlerini hala his etmiyorum sizce normalmi canim cok sikiliyor her kes diyor bebek his etmelisin amma ben his etmiyorum terpeniwlerini canim cok sikin lutfen yardim edin boyle bi wey normalmi?
Normal canım ilk gebelikse geç hissedilebilir

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 2 inci gebelik 18 haftalık hissettim şimdi 22 +5 günlüyüz şimdi futbol oynuyor

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar