Sorum var Lütfen bana dua edinnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slhhdr tarafından oluşturulan Lütfen bana dua edinnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen bana dua edinnn
Konbuyu başlatan Slhhdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçen pazartesi doğum yaptım ve zorlu bir doğum yaptım o yüzden bebeğim biraz zarar gördü kğveze alındı ve hala orda kalıyor sizde n ricam bana dua edin lütfen okuyabiliyorsanız bi yasin okur musunuz lütfen
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim safi iski ile şifa versin inşallah dualrim meleginle canım benim neden böyle oldu🤲🤲🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçen pazartesi doğum yaptım ve zorlu bir doğum yaptım o yüzden bebeğim biraz zarar gördü kğveze alındı ve hala orda kalıyor sizde n ricam bana dua edin lütfen okuyabiliyorsanız bi yasin okur musunuz lütfen
Rabbim tez zamanda sağlıkla hayırlısıyla kavuştursun sizi inşallah 🙏🤲 dualarim sizinle🤲

Rabbim tez vakitte şifa versin yavrunu sana kavuştursun inşallah canım 👫

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım rabbim inşallah hemen çıkarır bebeğini küvezden kavuşursunuz birbirinize🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar