Sorum var Lütfen bana psixoloji yardim edin😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde FeridEsmer tarafından oluşturulan Lütfen bana psixoloji yardim edin😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 916 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen bana psixoloji yardim edin😊
Konbuyu başlatan FeridEsmer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

FeridEsmer

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.26+2 hamileyim.Bu aralar eşim beni çok üzülmeme sepep oluyor,benim şu halimde kendisini düşünüyor,1 haftalik tatile gidiyor,evde 2 çocuk biri yolda benim mutsuz olmağım onu ilgilendirmiyor,bahane ediyorki seni nasil götürürüm kendimle,hamilesin,bana istirahat yapmak önemli,her yere seni götürmek gibi durumum yok diyor,benim kalbim çok kırıldı,nasil bir ders vere bilirim sadece uzak duruyor tavir yapiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar.26+2 hamileyim.Bu aralar eşim beni çok üzülmeme sepep oluyor,benim şu halimde kendisini düşünüyor,1 haftalik tatile gidiyor,evde 2 çocuk biri yolda benim mutsuz olmağım onu ilgilendirmiyor,bahane ediyorki seni nasil götürürüm kendimle,hamilesin,bana istirahat yapmak önemli,her yere seni götürmek gibi durumum yok diyor,benim kalbim çok kırıldı,nasil bir ders vere bilirim sadece uzak duruyor tavir yapiyorum
Kuzum üzme kendini bebeğe de hissettirme belkide eşin aynı gerçekten düşündüğü için gebelikten dolayı götürmemistir yanında

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bir eş ki seni o halde bırakıp gidiyor ya 😏 eşim asla gitmez ama giderse de günlerce aylarca konuşmam gittiğinde de arasa açmam çatlatırım meraktan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah akıl fikir versin eşine ya hamile kadını bırakıp tatile gitmek nedir nasıl bir sorumsuzluk!? Bence ne ara ne aramalarına cevap ver cidden ben olsam boğardım eşimi sinir oldum yine 🤬🤬

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım üzülme hiç bu şekilde konuşarak kalbini kırmış evet ama yanında hamile olduğu içinde götürmemis olabilir. Ama sebebi ne olursa olsun hamile bir kadın evde tek başına bırakılıp gitmez cidden bu erkekler niye böyle anlamıyorum. Ben ikinci esimdi Ayrildim herşey bitti ama bugün geldi bende şuan ne olur ne olmaz diye yanımda kalıyor her aradigimda 20 dakika içinde yanımda oluyor cidden tatil diyorsun bişi olsa nasıl gelecek uzak yerse birde

FeridEsmer

Kayıtlı Üye
rank
Canım üzülme hiç bu şekilde konuşarak kalbini kırmış evet ama yanında hamile olduğu içinde götürmemis olabilir. Ama sebebi ne olursa olsun hamile bir kadın evde tek başına bırakılıp gitmez cidden bu erkekler niye böyle anlamıyorum. Ben ikinci esimdi Ayrildim herşey bitti ama bugün geldi bende şuan ne olur ne olmaz diye yanımda kalıyor her aradigimda 20 dakika içinde yanımda oluyor cidden tatil diyorsun bişi olsa nasıl gelecek uzak yerse birde
Canım bu ayin 21 i gidiyor,anne babadi koyden geldiler bizim yanimizda kalsinlar oğlu güzel tatil yapsin diye. Baldizlarima kaynanama söyledim bana haqqsizlik yapiyor,bu yil ülke dışı diyilde beraber yakinlikda bəraber zamanlar keçirerdik,diyorlarki çocuğun arkadinca konuşup durma bu il yalniz gitsin hiç birşey olmaz,benim ne durumda olmam hiç kimseyi ilgilendirmiyor😓😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar