Lutfen cevaplayın dogumla ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde L❤D tarafından oluşturulan Lutfen cevaplayın dogumla ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen cevaplayın dogumla ilgili
Konbuyu başlatan L❤D
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ponçik anne

L❤D

Kayıtlı Üye
rank
Son 1 haftadır yeni telefon kullanmaktayım o yuzden yeni kaydoldum eski hesabım diger telefonda kaldı neyse sorum olacaktı
Bu gun tam 40+1 oldum ve dr bu gun gel muayene ediyim dedi baktı 2parmak açilma varmış kanama olabilir korkma dedi sancın her an gelebilir dedi ve gun boyi lekelenme seklinde kanama oluyor bu nişan olabilirmi ve muyaneden beri kasiklarimda ve vajina bolgemde hiç geçmeyen ağri var ama cok siddetli değil acaba dogum baslayacak mı ondan mı boyle

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Son 1 haftadır yeni telefon kullanmaktayım o yuzden yeni kaydoldum eski hesabım diger telefonda kaldı neyse sorum olacaktı
Bu gun tam 40+1 oldum ve dr bu gun gel muayene ediyim dedi baktı 2parmak açilma varmış kanama olabilir korkma dedi sancın her an gelebilir dedi ve gun boyi lekelenme seklinde kanama oluyor bu nişan olabilirmi ve muyaneden beri kasiklarimda ve vajina bolgemde hiç geçmeyen ağri var ama cok siddetli değil acaba dogum baslayacak mı ondan mı boyle
Hazırlıklı ol canm allah kolay dogum nasip etsin ben 7 saat sancı cektim bekledim geldi sanci olabilir bende kanama olmamisti siddetlenmeye baslarsa hastaneye git hemen

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Dikkatli ol canım nisan geldikten yaklaşık olarak 2 gün içinde doğum oluyor çoğu kadında ama doktorla iletişimde olun hayırlısıyla sağlıkla al inşallah kucagina

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
Alttan muayne ypinca ağrı oluyor kanamada oluyor bndede olmusti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar