Sorum var Lutfen Yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evin♥️(Esila♥️💙Emir) tarafından oluşturulan Lutfen Yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen Yardım
Konbuyu başlatan Evin♥️(Esila♥️💙Emir)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evin♥️(Esila♥️💙Emir)

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar izmirde olanlar acaba hangi hastanede doğum düşünüyor Bn kızımda çiglide yaptım şuan ki gebelikte kafam karışık ozeldeki doktor kesinlikle orayı önermiyor lütfen yardım
Kesinlikle ege üniversitesi Hastanesi'ne git derim öyle ilgililer ki Allah hepsinden razı olsun o kadar hastane gezdim özel devlet hiçbiri Ege'nin yerini tutmadı kızımada banada bebek gibi baktilar

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar izmirde olanlar acaba hangi hastanede doğum düşünüyor Bn kızımda çiglide yaptım şuan ki gebelikte kafam karışık ozeldeki doktor kesinlikle orayı önermiyor lütfen yardım
Canım kesinlikle tınaztepe galen hastahanesi bayraklıda. Ebeler çalışanları mükemmel Doktor ceren Gölbaşı öneririm çok pozitif Bi doktor. Riskli gebeligim vardı sayesinde panik olmadan atlattım bazı doktorlar gibi korkutmuyor tam tersine rahatlatıyor bide çok garantici Bi doktor çok ilgili. Msj atıyordum dönüş yapıyordu hatta msjla reçete bile yazıyordu sonuçlarım çıkınca boşuna para ödemeyin gidip diye. Ben gözüm kapalı ceren hanımı öneriyorum. Gece dogumum başladı geldi ilgilendi çok yardımcı oldu. Ebem Ayşe ablaydı Annem gibiydi o kadar ilgiyi ancak anne teyze gösterirdi dogum sonrası geldi yanımda oturdu benimle muhabbet etti emzirmede yardımcı oldu Bi araştır canım internetten sende.

Tüm sayfalar yüklendi.