L羹tfen yard覺mc覺 olun arkadalar 仆(Resimli!)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelik ncesi kategorisinde Derya06 taraf覺ndan oluturulan L羹tfen yard覺mc覺 olun arkadalar 仆(Resimli!) bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 1,064 kez g繹r羹nt羹lenmi, 27 yorum ve 6 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelik ncesi
Konu Bal覺覺 L羹tfen yard覺mc覺 olun arkadalar 仆(Resimli!)
Konbuyu balatan Derya06
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan efeannesi

Derya06

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
23 Eyl羹l 2022
Arkadalar bu yerleme kanamas覺 m覺 adet kanamas覺 m覺 l羹tfen yard覺mc覺 olur musunuz inallah yerleme kanamas覺d覺r 癟ok istiyorum 仆

Ekli dosyalar

• 16638843287528435069654529100649.jpg
    16638843287528435069654529100649.jpg
    1.6 MB · G繹r羹nt羹leme: 97

Derya06

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
23 Eyl羹l 2022
Ka癟 haftal覺k gebesin can覺m
Gebe deilim can覺m ama istiyoruz 4 ayd覺r deniyoruz ama olmad覺 bu ay belirtilerm oldu normalde bug羹n adet olmam gerekiyordu ama bu ekilde biey geldi yerleme kanamas覺na benzettm sormak istedim inallah vard覺r gebelik yar覺n test yapt覺r覺cam dua edin l羹tfen 仆
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Ka癟 haftal覺ks覺n. Yerleme kanamas覺 gibi can覺m ama i癟in rahat etsin bence acile git
Gebe deilim can覺m yaa inallah dediin gibi yerleme kanamas覺d覺r istiyoruz 4 ayd覺r deniyoruz ama olmuyor belirtilerim var bunuda yerleme kanamas覺na benzettm sormak istedim inallah vard覺r yar覺n test vericem l羹tfen dua edin 仆

羹嗯歹

Moderator
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
Gebe deilim can覺m ama istiyoruz 4 ayd覺r deniyoruz ama olmad覺 bu ay belirtilerm oldu normalde bug羹n adet olmam gerekiyordu ama bu ekilde biey geldi yerleme kanamas覺na benzettm sormak istedim inallah vard覺r gebelik yar覺n test yapt覺r覺cam dua edin l羹tfen 仆

Gebe deilim can覺m yaa inallah dediin gibi yerleme kanamas覺d覺r istiyoruz 4 ayd覺r deniyoruz ama olmuyor belirtilerim var bunuda yerleme kanamas覺na benzettm sormak istedim inallah vard覺r yar覺n test vericem l羹tfen dua edin 仆
Dualar覺m seninle can覺m inallah g羹zel haberler al覺rs覺n yar覺n Allah'覺n izniyle inallah

Derya06

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
23 Eyl羹l 2022
Dualar覺m seninle can覺m inallah g羹zel haberler al覺rs覺n yar覺n Allah'覺n izniyle inallah
Allah raz覺 olsun can覺m 癟ok teekk羹r ederim 癟ok saolun hemen haber vercm inallah g羹zel bir haber alay覺mda yar覺n Allah'覺m覺n izniyle 仆弘

Allah raz覺 olsun can覺m 癟ok teekk羹r ederim 癟ok saolun hemen haber vercm inallah g羹zel bir haber alay覺mda yar覺n Allah'覺m覺n izniyle 仆

羹嗯歹

Moderator
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
Allah raz覺 olsun can覺m 癟ok teekk羹r ederim 癟ok saolun hemen haber vercm inallah g羹zel bir haber alay覺mda yar覺n Allah'覺m覺n izniyle 仆弘

Allah raz覺 olsun can覺m 癟ok teekk羹r ederim 癟ok saolun hemen haber vercm inallah g羹zel bir haber alay覺mda yar覺n Allah'覺m覺n izniyle 仆
C羹mlemizden kuzum inallah amin inallah仆仆仆伐

T羹m sayfalar y羹klendi.