Mama werdikten sonra su wermelimiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Mama werdikten sonra su wermelimiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama werdikten sonra su wermelimiyim
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gece meme weriyorum sadece çünkü qeceyece ancak sütüm oluyor. Gun içi mama weriyorum. Su wermelimiyim
Sütünü artıracak seyler tuket mama verme canım gece emiyorsa su ihtiyacını karsılıyordur suya gerek yok sütünü artırmak icin tahin rezene bulgur salata dut kurusu hurma corba bol su ve sık sık emzirmen lazım bir gogusu bosalmadan oburune gecme

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Sütünü artıracak seyler tuket mama verme canım gece emiyorsa su ihtiyacını karsılıyordur suya gerek yok sütünü artırmak icin tahin rezene bulgur salata dut kurusu hurma corba bol su ve sık sık emzirmen lazım bir gogusu bosalmadan oburune gecme
Dedqin herseyi yapyiyorum kuşum humana bile içiyorum fayda etmiyor 😣 perisan bi şekilde weriyorum oqlumu 17 ay emzrmstim kendim kesmiştim şimdi kızımda bulamıyorum 😔😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende vermiyordum ama biberonla denedim çok güzel içiyor veriyorum şimdi üç dört defa isterse aliyo zaten yoksa almiyo
Mamayimi alıyor isterse yoksa suyumu anlamadm kusura bakmayın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Moralini bozma canım sut emdıkce artan bırsey sık sık emzır sen emdıkce sutun cogalacak merak etme
Gün içi weremiyorum sütüm olmadiqndan boş çekiyor qöqüsum acıyor yinede wersem qelirmiki bu şekilde bile

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
😀 Mama veriyorum iki defa ama suyu üç dört defa veriyorum gün içinde içmek istediğinde çok güzel içiyor istemezsse suyu içmiyor yani bence dene ver almak isterse alır ben suya dayanamam o da dayanamaz gibi geliyo aile hekimine sordum şimdi degilsede yazın ver dedi ben veriyorum ama

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gün içi weremiyorum sütüm olmadiqndan boş çekiyor qöqüsum acıyor yinede wersem qelirmiki bu şekilde bile
Gelir tabi canım bos bile olsa emzır sen surekli emzır gogus ucuna krem sur emdıkce sutun gelir sutum kesildi diye sakin Dusunme sutum var ben emzırecem diye inat et mama son caren olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar