Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,137 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bimin maması mı varmış duymadım canım ama herşeyden kısılsada mamadan falan uygununa kaçmayın derim bilindik güvenilir aptamil kendi oğlum yeğenlerim ve çevrem hep aptamil kullandı evet pahalı ama bence onunla başladıysanız öyle devam edin

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bimin maması mı varmış duymadım canım ama herşeyden kısılsada mamadan falan uygununa kaçmayın derim bilindik güvenilir aptamil kendi oğlum yeğenlerim ve çevrem hep aptamil kullandı evet pahalı ama bence onunla başladıysanız öyle devam edin
Walla baştan aptamil kullanıyoruz ama sütüm yok denecek kadar az artık mama çok qidio nasıl yapacaz hiç bilmiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Walla baştan aptamil kullanıyoruz ama sütüm yok denecek kadar az artık mama çok qidio nasıl yapacaz hiç bilmiyorum
Haklısın canım Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ama gerçekten herşeyden kıs ama mamadan kısma ilk oğlumda sarıldıktan dolayı bizde mama kullandık aptamil o ara maddi olarak çok sıkıntıydaydık evimiz kira ve kredi borcumuz vardı başka mama almadık ama çocuğun midesine inen tek şey o diye 4 günde bir büyük kutu biterdi şifa olsun eşimde hep der olacaksa iyisi olsun iyisini yesin biz herşeye para ayırırken ona uygun mama almak istememişti tabi yinede sen bilirsin canım benim fikrim 🙏🙏

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kac aylık bebeğin cnm
103 qünlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın canım Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ama gerçekten herşeyden kıs ama mamadan kısma ilk oğlumda sarıldıktan dolayı bizde mama kullandık aptamil o ara maddi olarak çok sıkıntıydaydık evimiz kira ve kredi borcumuz vardı başka mama almadık ama çocuğun midesine inen tek şey o diye 4 günde bir büyük kutu biterdi şifa olsun eşimde hep der olacaksa iyisi olsun iyisini yesin biz herşeye para ayırırken ona uygun mama almak istememişti tabi yinede sen bilirsin canım benim fikrim 🙏🙏
Benimde elim darda şu aralar O yüzden düşündüm bi ama doqru diyorsun herşey den kısayım ama bundan kısmayayım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum bende aptamille başlamıştım kilo alımını yavaşlattı diye Hipp organik kullanıyorum biraz pahalı ama bu mamayla kızımın kilosu normale döndü hala da devam ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.