Sorum var Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle nasılsınz napyosunuz 😊 soruma geleyim kızım 1 yaş 3 aylık çorbalar meyve püreleri şuan yiyebileceği herşeyi yapıyorum Bazen hero baby muhallebi maması yapıyorum üstünde 6 ay yazıyo doyurucu olur mu sizde yediryomusunuz 1 yaşındaki bebeğinize

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle nasılsınz napyosunuz 😊 soruma geleyim kızım 1 yaş 3 aylık çorbalar meyve püreleri şuan yiyebileceği herşeyi yapıyorum Bazen hero baby muhallebi maması yapıyorum üstünde 6 ay yazıyo doyurucu olur mu sizde yediryomusunuz 1 yaşındaki bebeğinize
İyiyim elhamdülillah 🤲 sen nasılsın ☺️benim oğlumda 13 aylık ben o tarz şeyler yedirmedim hiç canım hep bizim yediğimiz yemeklerden yiyor içiyor hem emzirip hem mama veriyordum bende mamayı 11 ay civarı kestim süt veriyorum içine 2 cicibebe kırarak oda yemek yemeden yatar sütümle doymazsa veriyorum ☺️🌹

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum o tarz muhallebi kapali kutu tarzi şeyleri vermiyorum kendin yapıyorum ama doyarmi onlari yediginde dersen küçük kavonozdakilerdsn bahsediyirsan bence doymaz

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o tarz muhallebi kapali kutu tarzi şeyleri vermiyorum kendin yapıyorum ama doyarmi onlari yediginde dersen küçük kavonozdakilerdsn bahsediyirsan bence doymaz
Bende kendim yapıyorum da canım nadiren de bazen yiyo kavanoz değil kuzum toz halde suyla muhallebili oluyo ocakta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim elhamdülillah 🤲 sen nasılsın ☺️benim oğlumda 13 aylık ben o tarz şeyler yedirmedim hiç canım hep bizim yediğimiz yemeklerden yiyor içiyor hem emzirip hem mama veriyordum bende mamayı 11 ay civarı kestim süt veriyorum içine 2 cicibebe kırarak oda yemek yemeden yatar sütümle doymazsa veriyorum ☺️🌹
Daim olsun canım çok şükür bende ıyiyim bizim ki süt sevmiyo😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende kendim yapıyorum da canım nadiren de bazen yiyo kavanoz değil kuzum toz halde suyla muhallebili oluyo ocakta

Daim olsun canım çok şükür bende ıyiyim bizim ki süt sevmiyo😅
Anladım kuzum ne yapabilirsin ölçüsünü fazla yapabilirsin

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Yemeğe de bilir kuzum aslinda süt vermiyormusun
Çorba evde meyve püresi falan yaşına Uygun yiyebileceği herşeyi yapıyorum canım Bazen de bişey bulamıyorum yapacak bahsettiğim mamdan yapıyorum

Yemeğe de bilir kuzum aslinda süt vermiyormusun
Sütü direk içmiyo da kuzum ekmek doğrayıp yediriyorum öyle seviyo

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çorba evde meyve püresi falan yaşına Uygun yiyebileceği herşeyi yapıyorum canım Bazen de bişey bulamıyorum yapacak bahsettiğim mamdan yapıyorum

Sütü direk içmiyo da kuzum ekmek doğrayıp yediriyorum öyle seviyo
Hiimmm anladim kuzum versende olur vermesende bir zarari olmaz ama doymadigini dusunuyosanda ölçüsünü artirabilirsin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar