Mele─čim geldi ­čĹ╝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Do─čum Hikayeleri kategorisinde Aselaras taraf─▒ndan olu┼čturulan Mele─čim geldi ­čĹ╝ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 694 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 24 yorum ve 9 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Do─čum Hikayeleri
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Mele─čim geldi ­čĹ╝
Konbuyu ba┼člatan Aselaras
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ─░ki prensesin annesi

Nur123

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Ben do─čurmu┼č kadar sevindim Rabbim anal─▒ babal─▒ b├╝y├╝ts├╝n in┼čallah hay─▒rl─▒ evlat olsun can─▒m benim yerimede kokla kuzuyu ­čśŹ­čśŹ

Mam─▒ Sibel

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
31 Ekim 2021
Evet sadece dokunma oda ├žok hafif
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Allah raz─▒ olsun dar─▒s─▒ ba┼č─▒n─▒za hepinizi akl─▒mdan duamdan ge├žirdim bebe─čim ba┼čta s├╝t almad─▒ sadece hurmay─▒ ├žok Hafif dama─č─▒na s├╝rd├╝m ┼čimdilik g├╝zel emiyo ­čĄ▓bu arada bi top sa├ž do─čurdum k─▒zlar ├žok g├╝zel sa├žlar─▒ var
Çok güzel ya.

Hamilebianne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Slm k─▒zlar minikku┼čum d├╝nyaya geldi ­čž┐Normalde 22 sinde sezeryana al─▒nacakt─▒m 21 gecesi sanc─▒m ba┼člad─▒ ni┼čan─▒m geldi hastaneye gidene kadar on dkda 3 sanc─▒ya d├╝┼čt├╝ ama a├ž─▒lma olmad─▒ 22 sabah─▒ spinal sezeryan oldum o kadar g├╝zel bi duyguydu ki anlatamam uyu┼čtu─čum i├žin hi├ž bi┼čey hissetmedim sadece dokunma anestezi doktoru ba┼č─▒mdan ayr─▒lmad─▒ operasyon boyunca ilk bebe─čimi ben duydum dokundum sonra al─▒p gittiler benim diki┼čler bitene kadar hocam ne zaman bitecek dedim durdum duygusu ├žok g├╝zeldi bebe─čimin hemen yan─▒na gittim emzirmeye bile ba┼člad─▒m anlayaca─č─▒n─▒z ├žok zevkliydi ┼č├╝k├╝r bebe─čim emiyo bi sa─čl─▒k sorunu yok sadece benim sanc─▒lar─▒m oluyo Rabbim bana yard─▒m etti dilerim hepinizi de kurtar─▒r meleklerimiz sa─čl─▒kla gelsin ­čĄ▓
Allah'─▒m anal─▒ babali b├╝y├╝ts├╝n insaallah dar─▒s─▒ bize­čą░­čą░

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Slm k─▒zlar minikku┼čum d├╝nyaya geldi ­čž┐Normalde 22 sinde sezeryana al─▒nacakt─▒m 21 gecesi sanc─▒m ba┼člad─▒ ni┼čan─▒m geldi hastaneye gidene kadar on dkda 3 sanc─▒ya d├╝┼čt├╝ ama a├ž─▒lma olmad─▒ 22 sabah─▒ spinal sezeryan oldum o kadar g├╝zel bi duyguydu ki anlatamam uyu┼čtu─čum i├žin hi├ž bi┼čey hissetmedim sadece dokunma anestezi doktoru ba┼č─▒mdan ayr─▒lmad─▒ operasyon boyunca ilk bebe─čimi ben duydum dokundum sonra al─▒p gittiler benim diki┼čler bitene kadar hocam ne zaman bitecek dedim durdum duygusu ├žok g├╝zeldi bebe─čimin hemen yan─▒na gittim emzirmeye bile ba┼člad─▒m anlayaca─č─▒n─▒z ├žok zevkliydi ┼č├╝k├╝r bebe─čim emiyo bi sa─čl─▒k sorunu yok sadece benim sanc─▒lar─▒m oluyo Rabbim bana yard─▒m etti dilerim hepinizi de kurtar─▒r meleklerimiz sa─čl─▒kla gelsin ­čĄ▓
G├Âz├╝n ayd─▒n can─▒m benim rabbim sa─čl─▒kla anal─▒ babal─▒ b├╝y├╝ts├╝n in┼čallah ­čÖĆ­čą░

─░ki prensesin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 Temmuz 2021
G├Âz├╝n├╝z ayd─▒n can─▒m Allah─▒m anal─▒ babal─▒ b├╝y├╝tmeyi nasip etsin in┼čallah

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst