Meme bağımlılığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Meme bağımlılığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme bağımlılığı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim yeni doğan bebeğim şimdiden uyumuyo düşünün 🤦karnı tok altı temiz bı saat sallıyorum ben uykuya dalıyorum o dalmiyo gözleri fildir fildir 😍🤭besige eğilip bakıyorum uyudumu diye bakıyorum gözleri açık tavana bakıyor😍hep böyle ya
Öyle annesi ya aliştık artık benim oğluşumu da 3 buçuk aylık aynı bizde aynıyız

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım kac damla verıyodun bıde kac aylıktı bebegın
7 aylık ben 10 damla falan veriyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba sütun yetmiyor olabilir mi karnı doymadigi için emmek istiyor olabilir mi eğer yeterli ise sütun ek gidani daha fazla yer verirsen karnı tok olunca belki istemez
Ek gıdayı veriyorum yatırmadan önce mama da veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba sütun yetmiyor olabilir mi karnı doymadigi için emmek istiyor olabilir mi eğer yeterli ise sütun ek gidani daha fazla yer verirsen karnı tok olunca belki istemez
Ek gıdayı veriyorum yatırmadan önce mama da veriyorum
Benm oğlumda bi ara öyleydi kuzum. Bende bıkmıştım ama sonra kemdiliğinden düzeldi uykusu.
Şuan çok şükür uykusu düzenli
Of gerçekten şuan çok zordayım 2 saattir uğraşıyorum emzir yatır emzir yatır sinirlerim çok bozuldu artık uyku olayı hiç kalmadı bende oğlum da hasta bende hastayım kafayı yicem

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 aylık kızım var aşırı uyku problemimiz var çok zor uyuyor uyuyuncada yarım saat uyuyor meme istiyor bu sabah 8 e kadar böyle devam ediyor gündüz de uyuması çok zor ve en fazla 1 saat ne yapıcam yardım edin çok yoruldum hiç uyku alamıyorum
Aslında yorulsa güzel uyur gündüz yere bırak kendi kendine oynasın yorulsun zaten o kendi isteyecek uyumayı emzik emiyorsa emzik ver rahatlarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar