Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz93 tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan Filiz93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz93

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
63 günlük kızım memegi tutmuyo ağlama krizine giriyor yardımcı olur musunuz
Ya kuzum valla benim kızımda 50 günlük falandı hemen hemen aynı öyle senin dediğin gibi emmedi hastaneye götürmüştüm enfeksiyon vardı iştahı kesiyormuş ağrısı olduğu için sonra yatış vermişlerdi bikacgun kalmıştık enfeksiyondan emmeyi bıraktı 7 aydır mama veriyorum 😒

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
63 günlük kızım memegi tutmuyo ağlama krizine giriyor yardımcı olur musunuz
Gazi olabilir, emzik biberon aldıysa ondan olabilir. Sakin sütüm az mı acaba düşünme . 2 4 ay arasında bebekler bunu ara ara deneyebilir. Sakin olup uyurken uyumaya yakın emzirmeye çalış. Bir de yeni tenine değsin gerekirse ayakta pış pışlayarak dene. Allah'ın izniyle düzene girer

Filiz93

Kayıtlı Üye
rank
Dilinde beyazlık var mı canım pamukçuk olabilir ondan da emmek istemeyebilir
Vardı ama geçti her gün temizledim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gazi olabilir, emzik biberon aldıysa ondan olabilir. Sakin sütüm az mı acaba düşünme . 2 4 ay arasında bebekler bunu ara ara deneyebilir. Sakin olup uyurken uyumaya yakın emzirmeye çalış. Bir de yeni tenine değsin gerekirse ayakta pış pışlayarak dene. Allah'ın izniyle düzene girer
Emzik kullanıyor ve mama veriyorum biberonla denemediğim hiç bişey kalmadı ayakta yatarken hepsini denedim ama memeyi verince direk ağlıyo
Ya kuzum valla benim kızımda 50 günlük falandı hemen hemen aynı öyle senin dediğin gibi emmedi hastaneye götürmüştüm enfeksiyon vardı iştahı kesiyormuş ağrısı olduğu için sonra yatış vermişlerdi bikacgun kalmıştık enfeksiyondan emmeyi bıraktı 7 aydır mama veriyorum 😒
Zaten enfeksiyondan yattı doğunca inşallah tekrar enfeksiyon olmamıştır

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar