Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🥰Yani öyle ama.yeni doğum yaptığimda aşırı fazlaydı pompayla sagip öyle emziriyodum o zaman böyle bı sıkıntı yoktu yani aşırı süt olmasına rağmen böyle yapmiyodu
O zaman gazdan yapar annesi sen gazını çıkarana kadaf sırtına vur miniğin♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızım 3 aylık son 2 haftadır emerken huysuzlanıyordu, emmiyordu bazen ama son 4 gündür gündüzleri hiç emmiyor, asla tutmuyo memeyi, tutsa da bir iki kere çekip bırakıyor ve çok ağlıyor. Atak dönemi sanırım ama ne kadar sürecek bu, beni gerçekten yıpratıyor. Bu arada bunu yaşayanlara şunu yavsiye edebilirim. Uyurken emiyor benimki, uyutup öyle besliyoeum gündüzleri ama tabi aç uyutmak da zor oluyo. Annelik çok zor ya vallahi. Ben çok yoruluyorum. Rabbim hepimize dirayet versin sağlıkla büyüsünler ve uslu olsunlar aminn.
Rabbim yardımcın olsun canım ya

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım yeni bebekler de pamukçuk oluşuyor ondan olabilir birde bunu hepimiz yaşadık bende öyleydim sonra ısrar etmedim kısa süre sonra emzirdim yine istemezse de ağzına süt sıkıyordum hemen emziriyordum bırakmıyor du bu gerçekten işe yaradı deneyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar