meme ucu yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan meme ucu yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı meme ucu yarası
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar akşam akşam korkudan tansiyonum düştü. benim kız memeyi emiyor doyana kadar sonrasında memeyle oyun modunda. memeyi lastik gibi çekiyor sonra memeyi tekrar tutuyor. kahverengi kısmını alıyor ağzına emerken normalde ama memeyle deli gibi savaşınca canımı çok acıtıyor ve memenin ucu yara oluyor. memenin ucu beyaz deri gibi kalkıyor.
akşam galiba yara oldu ben fark etmedim emzirirken birden kustu. bi baktım önlüğünde sütle kan var pembe renk. hemen meme ucuna baktım yara vardı. bu meme ucuna napmalıyım? lansinoh sürüyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
hanımlar akşam akşam korkudan tansiyonum düştü. benim kız memeyi emiyor doyana kadar sonrasında memeyle oyun modunda. memeyi lastik gibi çekiyor sonra memeyi tekrar tutuyor. kahverengi kısmını alıyor ağzına emerken normalde ama memeyle deli gibi savaşınca canımı çok acıtıyor ve memenin ucu yara oluyor. memenin ucu beyaz deri gibi kalkıyor.
akşam galiba yara oldu ben fark etmedim emzirirken birden kustu. bi baktım önlüğünde sütle kan var pembe renk. hemen meme ucuna baktım yara vardı. bu meme ucuna napmalıyım? lansinoh sürüyorum
Ben mustela kullandım baktım geçmiyor zeytin yağı sürdüm bana iyi geldi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim kızım da aynı şekilde yapıyo çok şükür yara olmadi ama doğumdan sonra çok kötü olmuştu o zaman ne kullandiysam fayda etmemişti. Neyse canım kendi sütünden sür faydasını görürsün. Birde kızım 7 aylık öğrenmeye açık olduğu aylar olduğu için her yaptığında biraz yüksek ses tonuyla ımmm diye kızar gibi yapıyorum her seferinde anlıyor tekrarlıyor ama çekmeden bırakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

zeytinyağı sürdükten sonra emzirmeden önce siliyorsunuz değil mi
Krem zeytinyağı ne sürersen sür öncesinde yıkanan gerektiği için göğsün kurur ve iyileşmez canım daha çok canım yanar.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Okurken gogsum sızladı yeminle ben göğüs ucu yarası için ayva cekirdeklerini suya atmıştım jel kıvamında oluyor buz dolabında bir hafta dayanıyor onu kullandım canım lansinoh hiç fayda etmedi zeytin yağı ve ayva çekirdeği en iyi gelen seylerdi

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da aynı şekilde yapıyo çok şükür yara olmadi ama doğumdan sonra çok kötü olmuştu o zaman ne kullandiysam fayda etmemişti. Neyse canım kendi sütünden sür faydasını görürsün. Birde kızım 7 aylık öğrenmeye açık olduğu aylar olduğu için her yaptığında biraz yüksek ses tonuyla ımmm diye kızar gibi yapıyorum her seferinde anlıyor tekrarlıyor ama çekmeden bırakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Krem zeytinyağı ne sürersen sür öncesinde yıkanan gerektiği için göğsün kurur ve iyileşmez canım daha çok canım yanar.
açıkta mı bırakmalıyım acaba hava alsın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
açıkta mı bırakmalıyım acaba hava alsın
Yok canım kapalı kalsın kendi sütünle düzelir bı kaç güne çok kötü olursa da bepantol onarıcı bakım kremini sür geceden sabaha kalsın diğer göğsünle emzirirsin. Vermeden önce yıkaman lazım çok gerekmedikçe kullanma ama

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım önce sık sık karbonatlı suyla sürekli temizle mikrop kapmasını engeller hem senin için hemde bebeğin için önemli ağızda pamukçuk olmasını engeller sonrasında Ayva çekirdeği suda beklet 1 gece jel kıvamına gelince onu sür çok faydalı Enson secenek de çocuğu emzirdikten sonra her seferde kendi sütünle ıslat göğüs Pedi mutlaka kullan kremlerin pek bir faydası olmuyor canım çok zor allah yardimcin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.