memede kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde süreyya çay tarafından oluşturulan memede kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı memede kist
Konbuyu başlatan süreyya çay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
merhaba arkadaşlar.hamişelilte memesinde kist cıkan varmı
Annemde hamileikte değilde emzirme döneminde çıkmış ameliyat ile alınmak zorunda kalmış o yüzden kardeşimi sütten kesmek zorunda kalmış o yüzden

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
merhaba arkadaşlar.hamişelilte memesinde kist cıkan varmı
Hamilelikte değil de emzirme döneminde çıktı yani bana göre hızla büyüdü sonra sabit bir boyutta kaldı, doktora gittiğimde filim falan çekildi böyle kistler bebeklikte çıkıyor muş benimki de bebeklikten beri varmış ve ben yeni fark etmişim ama zararsız demişti, büyürse ameliyatla alırız denildi , ama şuan kayboldu sanki görünmüyor , bide kist yüzünden bebeğim emmedi mama eşliğinde sadece üç ay emzirebildim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hamilelikte değil de emzirme döneminde çıktı yani bana göre hızla büyüdü sonra sabit bir boyutta kaldı, doktora gittiğimde filim falan çekildi böyle kistler bebeklikte çıkıyor muş benimki de bebeklikten beri varmış ve ben yeni fark etmişim ama zararsız demişti, büyürse ameliyatla alırız denildi , ama şuan kayboldu sanki görünmüyor , bide kist yüzünden bebeğim emmedi mama eşliğinde sadece üç ay emzirebildim
Mariyam nasılsın gebelik nasıl gidiyor

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam nasılsın gebelik nasıl gidiyor
İyiyim Ayşem idare ediyor işte prilam alıyorum mide bulantım aza indi ama halen bişey yiyemiyorum 😞çok açım oruç tutayım dedim olmadı yapamadım, üstüne soğuk algınlığı geçiriyorum öksürük beni mahf etti , bide şeker var sanırım bugün biraz yüksek başım çatlayacak gibi, yani kısacası iyi diyorum da iyi değilim hiç Ayşem 🤦🏻‍♀️ sen nasılsın durumun nasıl Kayra nasıl

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim Ayşem idare ediyor işte prilam alıyorum mide bulantım aza indi ama halen bişey yiyemiyorum 😞çok açım oruç tutayım dedim olmadı yapamadım, üstüne soğuk algınlığı geçiriyorum öksürük beni mahf etti , bide şeker var sanırım bugün biraz yüksek başım çatlayacak gibi, yani kısacası iyi diyorum da iyi değilim hiç Ayşem 🤦🏻‍♀️ sen nasılsın durumun nasıl Kayra nasıl
Oyy kuzum ya kaç haftalık oldun canım hala geçmedş bu mide bulantısı ben kötüyüm ya durumlar çok karışık

Tüm sayfalar yüklendi.