Sorum var Memede şişlik

• Konbuyu başlatan Gunesevrenn
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gunesevrenn tarafından oluşturulan Memede şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 250 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Memede şişlik
Konbuyu başlatan Gunesevrenn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
G

Gunesevrenn

Guest
Dün sol memede dokununca agrayan sertlik oldugunu fark etdim. Elledikce daha da agradi sertlesdi. Ceviz buyuklugunde. Hep emziriyorum bu arada 9 aylik bebegim. Yaşayan var mı böyle bi durum korktum açıkcası

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dün sol memede dokununca agrayan sertlik oldugunu fark etdim. Elledikce daha da agradi sertlesdi. Ceviz buyuklugunde. Hep emziriyorum bu arada 9 aylik bebegim. Yaşayan var mı böyle bi durum korktum açıkcası
Canım peki aynı göğüsümde ateşlenme gibi bir his varmı sanki yanıyor gibi . Sızlama vs bebeği emzirdikçe acı oluyor mu ?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben de geçen farklı bir sütyen aldım onu taktığımda sabahına aynı dediğin gibiydi duşa girdim sıcak suyun altında masaj yaptım sonra tersten emzirdim 2 günde geçti

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Benimde uçuna yakın bi yerde vardı bebeyim daha 2 aylıkdı sütün hepsini eme bilmiyordu elle sıkmıştık patlamıştı daha sonra ayı yerde tekrar oldu doktora gittim müayine etti ve bişey yok sadece süt orada toparlanmış dedi sıcak suyla masaj yap dedi. Öyle yaptım bütün sütü boşaltdım küçüldü sonra bi baktım yok olmuş süt birikmiş ola bilir. Arkadaşlarında dediyi gibi masaj yapın ama bi doktorada mutlaka görünün geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım genelde çoğu zaman sütün yeterli bosalmadigindan kaynaklı bir oluyor bu durum bebeği düzenli emzir ve süt pompası ile boşalt ve birde sıcak bir duş al şişik olan memeye masaj yap

Ben yaşadım emziremedigim için ilk hafta süt gelmeye başlayınca ama okadar sütü yeni doğan bebek icemedigi için sağ koltuk altımda şişlik sol göğsümde de iki tane beze ve ağrı ile birlikte ateş te yapmişti bende 3 4 gün sonra bebek emdikçe geçti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok valla sadece bi bolgede top gibi olmuş agriyor baska hicbisey yok

Ben yaşadım emziremedigim için ilk hafta süt gelmeye başlayınca ama okadar sütü yeni doğan bebek icemedigi için sağ koltuk altımda şişlik sol göğsümde de iki tane beze ve ağrı ile birlikte ateş te yapmişti bende 3 4 gün sonra bebek emdikçe geçti
Ay bende yaşadım sol göğüsümü kavrayamadığı için ilk günler emememişti sonradan ağrı olunca bşr gün boyunca onu verdim gecesine geçti ama o gün bende bir ateş çıktı bir üşüme titreme 😂😂 kayra da tam 4 kez yaşadım bu miniktede birinci oldu bakalım devamı ne zaman gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar