Sorum var Memeden kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Memeden kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Memeden kesme
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar dogumuma iki ay kaldı bit bucuk yasinda oğlum var ne yaptımsa biraktiramadim kesin önerisi bana yardım.edecek arkadaşlar yokmu ya doktorum karnındaki bebeğin gelişimi.iyi etkilemiyor diyo ama ben rahat edemiyorum
Daha emiyor mu kuzum😱

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar dogumuma iki ay kaldı bit bucuk yasinda oğlum var ne yaptımsa biraktiramadim kesin önerisi bana yardım.edecek arkadaşlar yokmu ya doktorum karnındaki bebeğin gelişimi.iyi etkilemiyor diyo ama ben rahat edemiyorum
Oğlun senin anlattıklarını anlar bu yaşta canım konuş büyüdün artık abi oldun memiş uf olmuş sen emersen anne üzülür diye ilk başlarda ağlayacak ama istikrarlı olup dayanacaksın canım sonra sonra vazgeçer yada geleneksel yöntemler acı biber salça sürmek vs. gibi şeyler demeyeceksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha emiyor mu kuzum😱
Benim kızımda emiyor gamze iki yasa kadar hakkı var😁

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ah ah benimkj de iki buçuk yaşına kadar emdi zorla bıraktırdm hem anlatarak hemde kesin karar vereceksin ağlasa bile canım misal ben kara surmustum bantla kıl vs yapstrdm 😃😃 ama gel sor zorla bıraktırdm bırakmasa o bırakmazdı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oğlun senin anlattıklarını anlar bu yaşta canım konuş büyüdün artık abi oldun memiş uf olmuş sen emersen anne üzülür diye ilk başlarda ağlayacak ama istikrarlı olup dayanacaksın canım sonra sonra vazgeçer yada geleneksel yöntemler acı biber salça sürmek vs. gibi şeyler demeyeceksin

Benim kızımda emiyor gamze iki yasa kadar hakkı var😁
Ama hamile sonucta kuzum sen hamile deilsin ki

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
VAlla ben bir şeyler sürerek ve kesin bıraktırmaya karar vererek kestirdm canım

Eşimin kuzeni 21 haftalık gebe oğlu bir yaşına girdi oda hala emziriyor doktoru zarara olmaz demiş ama bn olsam biraktrrdm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar