Memelerde kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Memelerde kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Memelerde kaşıntı
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RüvvvAylizAda

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalik gebeyim ama son 1 haftadır goguslerimde aşırı kaşıntı var yaygın değil sadece uçları kahve rengi kısım kabul kabuk olmus sanki nemlendirici sürdüm bepantol sürdüm fayda etmedi. Nasıl üstesinden gelirim acaba bilen var mı?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
11 haftalik gebeyim ama son 1 haftadır goguslerimde aşırı kaşıntı var yaygın değil sadece uçları kahve rengi kısım kabul kabuk olmus sanki nemlendirici sürdüm bepantol sürdüm fayda etmedi. Nasıl üstesinden gelirim acaba bilen var mı?
Ay canım o haftalar bende de vardı ben nemli bez koymakta bulmuştum faydayı valla şuan biraz daha iyi ama ilk haftalar çok kötüydü krem vs fayda etmemişti.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kııız çalışırken 10 dk da 1 ya wc ye ya krem sürmeye gidiyorum🤣🤣kasimaktan iyidir nemli bez aksam bende yapim bari🙈
Yap kuzum ben artık tahris etmiştim banada annem en son dedi dokunma nemli bez koy kurudukça bezi ıslat demişti valla 2 hafta filan öyle idare etttim şükür iyi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Şeydanur gül

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyo hatta böyle çok kasindigi zaman ağrıyo artık südyen giyemiyorum bile o kadar cok krem kullandım ki hiç bieey fayda etmedi en son ablama dedim sıvı yağ veya Zeytin yağ sür demişti masaj yaparak bende öyle yaptım valla biraz rahatladım yoksa gerçekten çok kötü bir duygu 😕😕😕😕

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay şuan o kaşıntı aklıma geldi çıldırıyodum. Lansinohun göğüs kremi var emzirirkende kullanılıyor ben onunla kurtulmuştum

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaşima
Kaşima iz kalır tırnakların doktora aleo Vera olan krem sur yada çiçeği varsa içindekini çıkar robotun için koy krem haline gelene kadar karistir onu sür iyi gelir

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Ay şuan o kaşıntı aklıma geldi çıldırıyodum. Lansinohun göğüs kremi var emzirirkende kullanılıyor ben onunla kurtulmuştum
Hemen ondan da almali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaşima

Kaşima iz kalır tırnakların doktora aleo Vera olan krem sur yada çiçeği varsa içindekini çıkar robotun için koy krem haline gelene kadar karistir onu sür iyi gelir
Cidden cok fena bisey ya. Göğüslerim o kadar büyümedi daha ama hormonlarin etkisi sanirim

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Bebek yağı surebilirsin. Sağlık ocağında ki ebe demişti bana

Tüm sayfalar yüklendi.