Sorum var Merak ediyorum ­čśŹ

• Konbuyu ba┼člatan Bahar3333
  • Toplam 18 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar3333 taraf─▒ndan olu┼čturulan Merak ediyorum ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 429 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 18 yorum ve 6 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Merak ediyorum ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Bahar3333
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Nesliesen
B

Bahar3333

Guest
Merhabalar, 12 hafta kontrole gitti─čimizde dr. emin bir ┼čekilde erkek dedi 14. hafta ise bir sonraki kontrolde s├Âyleyece─čim net olarak dedi. Kafam kar─▒┼čt─▒. Al─▒┼čveri┼č yapmak istiyorum artik yava┼č yava┼č ama internetten baktigimda 5 ay bile g├Âstermeyen varm─▒┼č. Ba┼č─▒na b├Âyle bir ┼čey gelen var m─▒?

Gamze H├╝meyra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Merhabalar, 12 hafta kontrole gitti─čimizde dr. emin bir ┼čekilde erkek dedi 14. hafta ise bir sonraki kontrolde s├Âyleyece─čim net olarak dedi. Kafam kar─▒┼čt─▒. Al─▒┼čveri┼č yapmak istiyorum artik yava┼č yava┼č ama internetten baktigimda 5 ay bile g├Âstermeyen varm─▒┼č. Ba┼č─▒na b├Âyle bir ┼čey gelen var m─▒?
Kuzum ben 5 ayl─▒k gebeyim doktor bi k─▒z dedi sonra erkek dedi biraz daha bekle derim

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 23. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k mango b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čin kulaklar─▒ daha iyi duymaya ba┼člar. akci─čerdeki damarlar solunuma haz─▒r hale gelmek i├žin b├╝y├╝meye ba┼člar. Ayaklar─▒n─▒zda ├Âdem olu┼čmaya ba┼člar.
bacaklarda ├Âdem olmas─▒ tehlike i┼čaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 31 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 550 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Gamze1410

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ubat 2022
Bende ilk do─čumumda 12+3 g├╝nl├╝kken doktor k─▒z─▒m olaca─č─▒n─▒ s├Âyledi ve hi├ž de─či┼čmedi ­čą░­čą░­čĄ▓ ┼čimdiki gebeli─čim de ise 14 haftal─▒kken gittim erkek dedi ­čą░ e─čer doktor emin bir ┼čekilde dediyse sonradan de─či┼čmez can─▒m benim fikrimce ├Âyle ­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bende ilk do─čumumda 12+3 g├╝nl├╝kken doktor k─▒z─▒m olaca─č─▒n─▒ s├Âyledi ve hi├ž de─či┼čmedi ­čą░­čą░­čĄ▓ ┼čimdiki gebeli─čim de ise 14 haftal─▒kken gittim erkek dedi ­čą░ e─čer doktor emin bir ┼čekilde dediyse sonradan de─či┼čmez can─▒m benim fikrimce ├Âyle ­čą░
Pardon gebeli─čim de ­čśŐ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-07-31
Gebeli─činizin 29. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k balkaba─č─▒ b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Kas ve akci─čerler olgunla┼čmaya devam ediyor. kafa geli┼čen beyin s─▒─čabilsin diye daha b├╝y├╝k hale geliyor. Gereken ihtiya├žlar─▒ kar┼č─▒lamak i├žin daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiya├ž var. ve kemik geli┼čimi i├žin kalsiyuma. bu d├Ânemde mide yanmalar─▒, gaz ve kab─▒zl─▒k artmaya ba┼člar. uterusÔÇÖun bask─▒s─▒ nedeniyle hemoroid g├Âr├╝lebilir. y├╝ksek lifli g─▒dalar, fazla s─▒v─▒ t├╝ketilmeli ve d├╝zenli egzersiz yap─▒lmal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 38 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 1300 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Bahar333

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2022
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Pardon gebeli─čim de ­čśŐ
Ne mutlu sana ikisini de tutturmu┼čsun­čą░

Busra90

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Aral─▒k 2021
14 haftada kesin belli olur ama al─▒┼čveri┼č i├žin daha ├žok erken biraz daha bekleyebilirsiniz yada krem beyaz sar─▒ gibi her ikisine de gidecek renkler al─▒n

Taze anne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Ekim 2021
12 haftal─▒k daha erken can─▒m de─či┼čen ├žok oluyor biraz daha bekle

S├╝meyraaa­čĄŹ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Ocak 2022
bir kez k─▒z demisse k─▒zd─▒r kesin hay─▒rl─▒ olsun can─▒m ­čśŹ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst