Merhaba anne adayları 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin 🤰 tarafından oluşturulan Merhaba anne adayları 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba anne adayları 😊
Konbuyu başlatan Yasemin 🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ben 28 haftalık hamileyim karnım sürekli sertleşiyor özellikle bebek hareket ettiğinde alltan baskı hissediyorum neden acaba böyle oluyor endişeliyim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben 28 haftalık hamileyim karnım sürekli sertleşiyor özellikle bebek hareket ettiğinde alltan baskı hissediyorum neden acaba böyle oluyor endişeliyim
Hareketlerinden dolayı sanırım canım 26+4 bizim kızda sürekli bir yerde toplanıyor o nerede toplansa altta baskı hissediyorum bazen ağrıyor bir yere sıkıştığı için küçük yaramazlar 😄😄

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerinden dolayı sanırım canım 26+4 bizim kızda sürekli bir yerde toplanıyor o nerede toplansa altta baskı hissediyorum bazen ağrıyor bir yere sıkıştığı için küçük yaramazlar 😄😄
Anladım canım Rabbim yardımcımız olsun zor yaa ama onların iyi olduğunu bilmek bütün acılarımızı unutturuyor en büyük tessellimiz miniklerimiz 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 28 haftalık hamileyim bendede oluyor canm o bide krampta giriyor 😐
Evet canm Doktorum bana magnezyum verdi kramp için bakalım geçer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 28 haftalık hamileyim bendede oluyor canm o bide krampta giriyor 😐
Evet canm Doktorum bana magnezyum verdi kramp için bakalım geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar