Sorum var Merhaba arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar pazartesi günü bebeğime gitim solunumu makinesini kaldırmışlar artık sadece normal okjizen veriyorlar camdan iyi gitini söyledi dr artık anne sütü istedi sizece nezaman çıkar tecrübeli annnler
İnşallah en kısa zamanda çıkar kuzum hayırlı haberlerle

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar pazartesi günü bebeğime gitim solunumu makinesini kaldırmışlar artık sadece normal okjizen veriyorlar camdan iyi gitini söyledi dr artık anne sütü istedi sizece nezaman çıkar tecrübeli annnler
Maşallah 🧿 azimli kuzuya. Çok sevindim canım 🥰 bir kaç günde oksijenle takip ederler. Kan değerleri de takip edilir herşey normal ise eve gönderirler. Allah'ın izniyle kavuşmanız yakındır canım 🥰🙏

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzucuga ☺️ birkac gun takip edecekler, baska aksilik cikar mi diye bakarlar. Emmesi icin birkac gun denerler. Daha sonra çıkışını verirler Allah'ın izniyle... Rabbim tez zamanda kavustursun. Süt icin sakin pes etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar