Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,201 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanimlar benim gibi 29 yasinda olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi ve zormu 3. Cocuk
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel işte 3 erkek annesi olmak çok güzel bir şey... kızında olsa iyi olurdu ama olsun senin yerinde olmak isteyen bir şey anne vardır değerini bil bence çok güzel bir duygu... düşünsene 3 oglun var... oglan annesine düştü olur derler... tüm ilgi anneye olur öyle düşün... bende 2 ye hamileyim 26 yaşındayım 29 umda tekrar düşünürüm çünkü erken yaşta hamile kalmak daha iyi yas ilerleyince skntialr da artıyor olsun çok iyi olmuş sevinmelisin bence

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Ben öyle değilim ama benim eltim biri 19 yaşında 2 tane erkek çocuğu var büyük eltim de 24 yaşında üç tane çocuğu var 2 kız 1 oğlan onlar da çok zorlanıyorlar sürekli dile getiriyorlar bunu

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel işte 3 erkek annesi olmak çok güzel bir şey... kızında olsa iyi olurdu ama olsun senin yerinde olmak isteyen bir şey anne vardır değerini bil bence çok güzel bir duygu... düşünsene 3 oglun var... oglan annesine düştü olur derler... tüm ilgi anneye olur öyle düşün... bende 2 ye hamileyim 26 yaşındayım 29 umda tekrar düşünürüm çünkü erken yaşta hamile kalmak daha iyi yas ilerleyince skntialr da artıyor olsun çok iyi olmuş sevinmelisin bence
Hayatım şöyle düşün ne durumdasın bilmiyorum ama benim iki çocuğum var şu an 3cüye hamileyim çocuklarımı işten güçten durup bakamadım hiç heralde en rahat buna bakacam ama yaşım 38 o yüzden beden olarak zorlaniyorum

K

Kıdemli Anne

Guest
Ben varim 35 yasinda 10 yillik evliyim 3.cocuguma hamileyim 1 ayim kaldi buyuk oglum 2.sinifa gidiyor kucuk oglum 3 yasina girecek bu bebek surpriz oldu rabbim cok sukur bi kiz nasip etti zorlanma konusuna gelince buyuk oglum cok akillk kucuk oglum tam tersi cok hareketli bu beni korkutuyor napicam diyorum ama iyikide oldular

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar benimgibi 29 yaşında olup 3. Çocuğuna hamile olan varmi 3 çocuk Zormu bakimi cok yıpranırmıyimçünkü bu bebişim süpriz oldu ve 3. Cocugumda oğlan olacak cook kiza heves etmistim hislerimde öyleydi ama dr erkek dedi
Canım ne fark eder oğlan kız saglıklı Olsun yeter. Ewet bn 30 um 3 cocugum var. Yardımcın yoksa baya zor oluyo. Ve benmkilerde cok küçük. 3.5 1.5 3 aylık yasları. Allahtan annem eşim cok yardımcı ama yine de gwce uykusuzluk cok zor oluyo. Olsun ya iyiki varlar rabbim iyiki onlara bana vermiş allahım olmayanlara da nasip et.

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 3 oğlum var erkek çocuklar tabi biraz daha zor oluyor ama karakter meselesi bazıları daha sakin olabiliyor 🤗 ver şuan sürpriz bir şekilde yine gebeyim bakalım bunun cinsiyeti yine erkek olursa 😅😅 ki ablamın 4 oğlu var kızı olmadı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim annem 24yasinda 3cocuk bakmış ama inan zor ben 2.hamileyim İnan zorlanıyorum Allah yardımcın olsun sağlıkla gelsin bebeğin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım şöyle düşün ne durumdasın bilmiyorum ama benim iki çocuğum var şu an 3cüye hamileyim çocuklarımı işten güçten durup bakamadım hiç heralde en rahat buna bakacam ama yaşım 38 o yüzden beden olarak zorlaniyorum
Bende 37canim seni o kadar çok iyi anlıyorum ki yatamıyoruz oturamiyorum ağır bişey tasiyamiyorum zaten yere bişey düşse eğilip almakta öyle zorlanıyorum ki ve yanlızim kimse yok bana yardım eden zorlanınca Allah'ım bana yardım et diyorum 30haftalik hamileyim şimdi

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim annem 24yasinda 3cocuk bakmış ama inan zor ben 2.hamileyim İnan zorlanıyorum Allah yardımcın olsun sağlıkla gelsin bebeğin

Bende 37canim seni o kadar çok iyi anlıyorum ki yatamıyoruz oturamiyorum ağır bişey tasiyamiyorum zaten yere bişey düşse eğilip almakta öyle zorlanıyorum ki ve yanlızim kimse yok bana yardım eden zorlanınca Allah'ım bana yardım et diyorum 30haftalik hamileyim şimdi
Aydınları bende var cnm😥

Canım ne fark eder oğlan kız saglıklı Olsun yeter. Ewet bn 30 um 3 cocugum var. Yardımcın yoksa baya zor oluyo. Ve benmkilerde cok küçük. 3.5 1.5 3 aylık yasları. Allahtan annem eşim cok yardımcı ama yine de gwce uykusuzluk cok zor oluyo. Olsun ya iyiki varlar rabbim iyiki onlara bana vermiş allahım olmayanlara da nasip et.
Benim biri 8 yasinda biri de 5 yasinda

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende 29 yadindayim 4 bebeğe hamileyim 25 haftalık olduk bana rahat geçti sukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar