Sorum var Merhaba hanımlar size birşey danışmam gerekir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semayy17 tarafından oluşturulan Merhaba hanımlar size birşey danışmam gerekir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 322 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba hanımlar size birşey danışmam gerekir
Konbuyu başlatan Semayy17
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Doktor en iyisini bilir. Ben de riskleri var, kasları gevşetebilir gibi şeyler okudum ama doktor risk yok diyorsa daha iyi bildiğindedir. Ama gidip de tedirgin olacaksan, tadını çıkaramayacaksan, gidip de kendine eziyet etme bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben 6 haftalık hamileyim, arkadaşlarımızda bugun hamam planımız vardı. Doktoruma danıştım bir sorun olmaycağını söyledi. Fakat internetten araşdırdığımda riskli olduğu yazıyordu sizin öneriniz nedir? gitmelimiyim?
Kuzum doktorun daha iyi bilir ama bence iyi olmaz senin için tabi gene sen bilirsin

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 haftalık hamileyim, arkadaşlarımızda bugun hamam planımız vardı. Doktoruma danıştım bir sorun olmaycağını söyledi. Fakat internetten araşdırdığımda riskli olduğu yazıyordu sizin öneriniz nedir? gitmelimiyim?
En doğrusunu doktorun bilir canım ama bildiyimə görə gebelikde hamama girmek önerilmiyor yinede sen bilirsin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar