Merhaba kızlar dün post açmıştım 7 gün önceden başlayan kasık ağrısı ile ilgili test yapıcaktım bu gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelebek07 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar dün post açmıştım 7 gün önceden başlayan kasık ağrısı ile ilgili test yapıcaktım bu gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 639 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba kızlar dün post açmıştım 7 gün önceden başlayan kasık ağrısı ile ilgili test yapıcaktım bu gün
Konbuyu başlatan Kelebek07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kelebek07

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız ❤️
Dün test sonucunu merak edenler vardı malesef bu sabah test yaptım negatif çıktı🥺
Umudum yarına artık bakalım adet olucakmıyım İnşAllah adet olmam doğum günüme en güzel hediyyem bebeyim olur🤲🏻😍
Hayırlısı olsun denemeye devam et gün aşırı yada 2 günde bir gebe kalmadan bir önceki ay benimde sabaha kadar ağrım olmuştu adet başlangıcı normalde 2 3 saat sürerken

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun denemeye devam et gün aşırı yada 2 günde bir gebe kalmadan bir önceki ay benimde sabaha kadar ağrım olmuştu adet başlangıcı normalde 2 3 saat sürerken
Yarın adet günüm kısmet artık ama kasık ağrım çok fazla sabahtan akşama kadar ağrıyor beyaz akıntımda çok bazla ve göğüs ucum bazen kaşınıyor bazende ağrı oluyor yarın adet olmazsam kan vericem

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Dün test sonucunu merak edenler vardı malesef bu sabah test yaptım negatif çıktı🥺
Umudum yarına artık bakalım adet olucakmıyım İnşAllah adet olmam doğum günüme en güzel hediyyem bebeyim olur🤲🏻😍
İnşallah canım inşallah hakkında en hayırlısı neyse rabbim onu versin 🙏🤲❣️❣️

Canım hayırlısı olsun olmazsa da sakın üzülme Rabbim ne zaman derse o zaman olur sen hamile değilim diye de stres yapma en büyük sıkıntı stres yapman canım içini ferah tut

Stres yapmamam biraz zor aklımdan hiç çıkmıyor Rabbim isteyen dileyen her kese hayırlı evlat nasib etsin 🤲❤️
O günleri bende yaşadım canım her ay bi seferde olmadı diye diye canımı sktım sürekli ama bana doktor bile dedi rahat ol stres yapma bak sonra nasıl hamile oluyorsun bide ben en son rahim filmi çektirdim ondan hemen sonra hamile kaldım bide kafama takmıyordum bi an da sürpriz olmuştu ilk hamileligim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yarın adet günüm kısmet artık ama kasık ağrım çok fazla sabahtan akşama kadar ağrıyor beyaz akıntımda çok bazla ve göğüs ucum bazen kaşınıyor bazende ağrı oluyor yarın adet olmazsam kan vericem
Bencede öyle yap 3 ay denemen gerekiyor en az öyle herkez ilk denemede hamile kalmıyor bende 2 3 ay kalmadım beklemediğim ay adet olayımda bu ay hastaneye bi gideyim diyodum ama gebe kalmışım 😇 gerçi hastaneye gitmeyi ilk aylar istemiyip sonra olmaz falan diyen arkadaşlarım yüzünden düşünüyodum

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Bencede öyle yap 3 ay denemen gerekiyor en az öyle herkez ilk denemede hamile kalmıyor bende 2 3 ay kalmadım beklemediğim ay adet olayımda bu ay hastaneye bi gideyim diyodum ama gebe kalmışım 😇 gerçi hastaneye gitmeyi ilk aylar istemiyip sonra olmaz falan diyen arkadaşlarım yüzünden düşünüyodum
Canım benim zaten ilk denemem deyil 1 yıl 6 aydır evliyiz evlendiyim ay gebe kaldım ama düşükle sonlandı ondan bu güne kadardır deniyoruz malesef gebelik olmuyor çatlama iynesi oldum yine olmadı bu ay yumurtam kendi çatladı kasık ağrım çok önceden başladı ve biraz çok ağrı oluyor hiç böyle olmazdı aslında bilemiyorum yarını sabırsızlıkla bekliyorum😕

Tüm sayfalar yüklendi.