Sorum var Merhaba kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Merhaba kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,498 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba kızlar
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Günaydın güzel anneler ve hamişler Bi sorum olucak tı sizlere benim oğlum 48 günlük ama 2 3 gündür fışkırtarak kusuyor ve daha memem ağzındayken öyle oluyor acaba neden hani doyuyor desem içtiği süt çıkardığı kusmadan daha az acaba neden çok merak ettim ☺️
Kuzum benim kızımda yaklaşık 5 ay filan hep kustu ya doktora danışiyordum normaldir fazlasını atıyor diyordu 🤷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın güzel anneler ve hamişler Bi sorum olucak tı sizlere benim oğlum 48 günlük ama 2 3 gündür fışkırtarak kusuyor ve daha memem ağzındayken öyle oluyor acaba neden hani doyuyor desem içtiği süt çıkardığı kusmadan daha az acaba neden çok merak ettim ☺️
Canım eğer çok veriyorsan ondna öyle kusr yada gazını almadoysan da emerken öyle aniden kusabilir.

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Canım eğer çok veriyorsan ondna öyle kusr yada gazını almadoysan da emerken öyle aniden kusabilir.
Kız daha ağzında kusuyor gazını çıkarmama fırsat vermiyor ki😂ama fazla içmiyor 7 8 dk tek göğsümün üstünde belkide doyuyor dur hiç bilmiyorum Çünkü ilk emzirme deneyimim ve teşekkür ederim bilgin için ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım kuzum için rahat etsin istiyorsan doktora görün istersen
Teşekkür ederim cnm☺️iki gün sonra kontrol var hastaneye gidecem ama o zamana kadar dayanamadım işte Bi soruyum dedim ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız daha ağzında kusuyor gazını çıkarmama fırsat vermiyor ki😂ama fazla içmiyor 7 8 dk tek göğsümün üstünde belkide doyuyor dur hiç bilmiyorum Çünkü ilk emzirme deneyimim ve teşekkür ederim bilgin için ☺️

Teşekkür ederim cnm☺️iki gün sonra kontrol var hastaneye gidecem ama o zamana kadar dayanamadım işte Bi soruyum dedim ☺️
Rica ederim kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim kuzum . Evet fırsat vermiyorlar gaz çıkartmaya 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar