Merhaba Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun kontrolüm vardi 14 haftalik hamileyim dr cinsiyet erkege benziyor dedi sanki gördüm gibi dedi sizce yanilma payi varmi boyle bi olay tecrübe eden varmi aranizda ??

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun kontrolüm vardi 14 haftalik hamileyim dr cinsiyet erkege benziyor dedi sanki gördüm gibi dedi sizce yanilma payi varmi boyle bi olay tecrübe eden varmi aranizda ??
Bende 14 haftadinda ogrendim cikintisi var erkek dedi . Ve degismedi . 56 gunluk paşam var ☺️🥰 rabbim kucagina almayi nasip etsin saglikla gelsin inşallah

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım erkeğe benziyor dediyse büyük ihtimalle erkektir ama yanılma olabiliyor tabi drunda kesin dememiş
Resim yukleyemeyi bilmiyorum canim ya valla ultrason belli bana gosterdigi doktorun
Bende 14 haftadinda ogrendim cikintisi var erkek dedi . Ve degismedi . 56 gunluk paşam var ☺️🥰 rabbim kucagina almayi nasip etsin saglikla gelsin inşallah
Amin canim rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar