Merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde sedahemzeli tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan sedahemzeli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım eğer özel hastanede doğum yapacaksan sezeryan tercih edebilirsin herşey normal gidiyosa bebeğin pozisyonu normal doğum pozisyonunda ise normal doğum yapmanı tavsiye ederim her iki doğum şeklini yaşamış biri olarak söylüyorum kesinlikle normal doğum daha sağlıklı hem senin açından hemde bebek açısından 🥰inşallah hakkında hayırlısı olsun ❤️🤲🥰 kolay bı doğum yaşarsın inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım eğer özel hastanede doğum yapacaksan sezeryan tercih edebilirsin herşey normal gidiyosa bebeğin pozisyonu normal doğum pozisyonunda ise normal doğum yapmanı tavsiye ederim her iki doğum şeklini yaşamış biri olarak söylüyorum kesinlikle normal doğum daha sağlıklı hem senin açından hemde bebek açısından 🥰inşallah hakkında hayırlısı olsun ❤️🤲🥰 kolay bı doğum yaşarsın inşallah
🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
👍👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar