Sorum var Merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 taraf覺ndan oluturulan Merhaba bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 316 kez g繹r羹nt羹lenmi, 21 yorum ve 2 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Merhaba
Konbuyu balatan Nur25
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Alyaa痰

Kayra ve Ayran覺n Annesi

Kayra Ate Ayra Nur
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
Masallah saglikla gelsin minnik prensess konusuyormu artik pasa,予予
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Siz once soyleyin isterse ozelden numara atarim size
Ooo hemde nas覺l teyzesi. Derdini anlat覺yor c羹mle kuram覺yor uzun ama yinede anne gel yada anne git gibi yada bakkala gidelim gibi k覺sa ve 繹z iki kelimeden oluan c羹mleler kuruyor. Her eyin ad覺n覺 s繹yl羹yor nerdeyse

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliinizin 38. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebein organlar覺 tamamen geliti. art覺k d覺ar覺 hayata haz覺r覺z. Bundan sonraki
en b羹y羹k s覺k覺nt覺m覺z beklemek. b羹t羹n anne adaylar覺 hemen doum yapaca覺n覺 d羹羹n羹r. Ayak bileklerindeki ilikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeinizin boyu yakla覺k 48 cm a覺rl覺g覺 2950 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

H羹lya12

.. 攻攻 敉氣佞儭
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
Kendi kizimin kiyafetlerini gercekten ihtiyaci olan birine Allah rizasi icin vermek istiyorum 0 yasindan 2 yasna kadar giyisleri orgu patik yelek tertemiz yrtik sokuk leke yok bazilarini hic kullanmadim bile siz oyuncaklar DA var sadece kargo ucretinu odiyeceksiniz ihtiyaci olan tanidiklari varsa DA yonlendirebilirsiniz
G羹zel d羹羹ncen i癟in teekk羹r ederim birtanem

ebruakpinar0354

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
7 Haziran 2023
Evet can覺m Kayra ne zamand覺r fakr覺ndan . Gelip karn覺ma dokunup gayde diyor . Sonra burada ne var deyince bebek diyor . 31 haftal覺覺z can覺m
不不不 ayn覺 benim 8.erkek kardeim ben hamileyken oda karn覺m覺 a癟ard覺 bebek derdi burda ne var derdim bebeyi severdi karnimda sonrada kendi g繹beini a癟覺p bebek demeye balad覺 sonrada babam覺n g繹beini a癟t覺 bu sefer bebek diyor

Nur25

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
1 ubat 2022
Ooo hemde nas覺l teyzesi. Derdini anlat覺yor c羹mle kuram覺yor uzun ama yinede anne gel yada anne git gibi yada bakkala gidelim gibi k覺sa ve 繹z iki kelimeden oluan c羹mleler kuruyor. Her eyin ad覺n覺 s繹yl羹yor nerdeyse
Massallah ,予kac aylik oldunuz benim kizim DA nerdeyse 30 40 kelime biliyor ama iki cumle kuramiyor daha gecende yukselen zeka kitaplarini aldim tavsiye ederim cok guzel ve egitimci icerikler var

G羹zel d羹羹ncen i癟in teekk羹r ederim birtanem
Ben tesekur edrim canim nasilsini umut pasam nasil

Tmm ben s繹ylerim
Tamam canim

H羹lya12

.. 攻攻 敉氣佞儭
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
Massallah ,予kac aylik oldunuz benim kizim DA nerdeyse 30 40 kelime biliyor ama iki cumle kuramiyor daha gecende yukselen zeka kitaplarini aldim tavsiye ederim cok guzel ve egitimci icerikler var

Tamam canim
Teyzesi 羹k羹r iyi d覺 d繹nemi halen birey yok prensesim nas覺l nurum sen nas覺ls覺n ozledim

Kayra ve Ayran覺n Annesi

Kayra Ate Ayra Nur
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
不不不 ayn覺 benim 8.erkek kardeim ben hamileyken oda karn覺m覺 a癟ard覺 bebek derdi burda ne var derdim bebeyi severdi karnimda sonrada kendi g繹beini a癟覺p bebek demeye balad覺 sonrada babam覺n g繹beini a癟t覺 bu sefer bebek diyor
Hahhha Kayra da babas覺na ayn覺s覺n覺 gap覺nca babas覺 karde annenin karn覺nda diyordu imdi asla gidip babas覺n覺n karn覺na dokunup karde demiyor

Tamam canim
22 olduk can覺m maallah 癟ok h覺zl覺 kap覺yor Kayra ben bir ara hi癟 bir ey 繹renemiyor diye 羹z羹l羹yordum bir anda balad覺 her eyi kavramaya

en b羹y羹k s覺k覺nt覺m覺z beklemek. b羹t羹n anne adaylar覺 hemen doum yapaca覺n覺 d羹羹n羹r. Ayak bileklerindeki ilikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Kat覺l覺m
7 ubat 2024
Kendi kizimin kiyafetlerini gercekten ihtiyaci olan birine Allah rizasi icin vermek istiyorum 0 yasindan 2 yasna kadar giyisleri orgu patik yelek tertemiz yrtik sokuk leke yok bazilarini hic kullanmadim bile siz oyuncaklar DA var sadece kargo ucretinu odiyeceksiniz ihtiyaci olan tanidiklari varsa DA yonlendirebilirsiniz
Burda b覺 arkada覺n ihtiyac覺 vard覺 ama ya ka癟 demiti hat覺rlam覺yorum canm

ebruakpinar0354

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
7 Haziran 2023
Hahhha Kayra da babas覺na ayn覺s覺n覺 gap覺nca babas覺 karde annenin karn覺nda diyordu imdi asla gidip babas覺n覺n karn覺na dokunup karde demiyor

22 olduk can覺m maallah 癟ok h覺zl覺 kap覺yor Kayra ben bir ara hi癟 bir ey 繹renemiyor diye 羹z羹l羹yordum bir anda balad覺 her eyi kavramaya
不 hmm bizimki olum dounca bebeyi k覺skanmaya balad覺 bebyin az覺ndan emzii al覺yor 癟ekip kolumdan 癟ekip beni s羹r羹klemeye calisiyor istedi olmay覺nca ama karnimda bebek ciktinida unutdu daha da karnini a癟覺p bebek demiyor

Kayra ve Ayran覺n Annesi

Kayra Ate Ayra Nur
Y繹netici
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
15 Ekim 2021
不 hmm bizimki olum dounca bebeyi k覺skanmaya balad覺 bebyin az覺ndan emzii al覺yor 癟ekip kolumdan 癟ekip beni s羹r羹klemeye calisiyor istedi olmay覺nca ama karnimda bebek ciktinida unutdu daha da karnini a癟覺p bebek demiyor
Yaa k覺skanmas覺 k繹t羹 olmu 癟ocua zarar vermesin de aman dikkat edin

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar

st