Sorum var Merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Masallah saglikla gelsin minnik prensess konusuyormu artik pasa,🤩🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siz once soyleyin isterse ozelden numara atarim size
Ooo hemde nasıl teyzesi. Derdini anlatıyor cümle kuramıyor uzun ama yinede anne gel yada anne git gibi yada bakkala gidelim gibi kısa ve öz iki kelimeden oluşan cümleler kuruyor. Her şeyin adını söylüyor nerdeyse

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kendi kizimin kiyafetlerini gercekten ihtiyaci olan birine Allah rizasi icin vermek istiyorum 0 yasindan 2 yasna kadar giyisleri orgu patik yelek tertemiz yrtik sokuk leke yok bazilarini hic kullanmadim bile siz oyuncaklar DA var sadece kargo ucretinu odiyeceksiniz ihtiyaci olan tanidiklari varsa DA yonlendirebilirsiniz
Güzel düşüncen için teşekkür ederim birtanem

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım Kayra ne zamandır fakrından . Gelip karnıma dokunup gaydeş diyor 😂😂. Sonra burada ne var deyince bebek diyor . 31 haftalığız canım
🤣🤣🤣 aynı benim 8.erkek kardeşim ben hamileyken oda karnımı açardı bebek derdi burda ne var derdim bebeyi severdi karnimda sonrada kendi göbeğini açıp bebek demeye başladı sonrada babamın göbeğini açtı bu sefer bebek diyor

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ooo hemde nasıl teyzesi. Derdini anlatıyor cümle kuramıyor uzun ama yinede anne gel yada anne git gibi yada bakkala gidelim gibi kısa ve öz iki kelimeden oluşan cümleler kuruyor. Her şeyin adını söylüyor nerdeyse
Massallah ,😍😍🤩kac aylik oldunuz benim kizim DA nerdeyse 30 40 kelime biliyor ama iki cumle kuramiyor daha gecende yukselen zeka kitaplarini aldim tavsiye ederim cok guzel ve egitimci icerikler var

Güzel düşüncen için teşekkür ederim birtanem
Ben tesekur edrim canim nasilsini umut pasam nasil

Tmm ben söylerim
Tamam canim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Massallah ,😍😍🤩kac aylik oldunuz benim kizim DA nerdeyse 30 40 kelime biliyor ama iki cumle kuramiyor daha gecende yukselen zeka kitaplarini aldim tavsiye ederim cok guzel ve egitimci icerikler var

Tamam canim
Teyzesi şükür iyi dış dönemi halen birşey yok prensesim nasıl nurum sen nasılsın ozledim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
🤣🤣🤣 aynı benim 8.erkek kardeşim ben hamileyken oda karnımı açardı bebek derdi burda ne var derdim bebeyi severdi karnimda sonrada kendi göbeğini açıp bebek demeye başladı sonrada babamın göbeğini açtı bu sefer bebek diyor
Hahhha Kayra da babasına aynısını gapınca babası kardeş annenin karnında diyordu şimdi asla gidip babasının karnına dokunup kardeş demiyor 😂

Tamam canim
22 olduk canım maşallah çok hızlı kapıyor Kayra ben bir ara hiç bir şey öğrenemiyor diye üzülüyordum bir anda başladı her şeyi kavramaya 😂😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Kendi kizimin kiyafetlerini gercekten ihtiyaci olan birine Allah rizasi icin vermek istiyorum 0 yasindan 2 yasna kadar giyisleri orgu patik yelek tertemiz yrtik sokuk leke yok bazilarini hic kullanmadim bile siz oyuncaklar DA var sadece kargo ucretinu odiyeceksiniz ihtiyaci olan tanidiklari varsa DA yonlendirebilirsiniz
Burda bı arkadaşın ihtiyacı vardı ama yaş kaç demişti hatırlamıyorum canm

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hahhha Kayra da babasına aynısını gapınca babası kardeş annenin karnında diyordu şimdi asla gidip babasının karnına dokunup kardeş demiyor 😂

22 olduk canım maşallah çok hızlı kapıyor Kayra ben bir ara hiç bir şey öğrenemiyor diye üzülüyordum bir anda başladı her şeyi kavramaya 😂😂
🤣 hmm bizimki oğlum doğunca bebeyi kıskanmaya başladı bebyin azından emziği alıyor çekip kolumdan çekip beni sürüklemeye calisiyor istedi olmayınca ama karnimda bebek ciktinida unutdu daha da karnini açıp bebek demiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
🤣 hmm bizimki oğlum doğunca bebeyi kıskanmaya başladı bebyin azından emziği alıyor çekip kolumdan çekip beni sürüklemeye calisiyor istedi olmayınca ama karnimda bebek ciktinida unutdu daha da karnini açıp bebek demiyor
Yaa kıskanması kötü olmuş 😂😂çocuğa zarar vermesin de aman dikkat edin

Tüm sayfalar yüklendi.