Merhaba 🙋🏼‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde dertlikadın tarafından oluşturulan Merhaba 🙋🏼‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Merhaba 🙋🏼‍♀️
Konbuyu başlatan dertlikadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

dertlikadın

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasılsıniz? Eşimin ailesi ile ara koydum, ne arıyorum ne görüşüyorum. Kim bana iyi gelmiyorsa tamamen kestim. En güzeli bu olduğunu düşünüyorum ama, eşim maalesef her tartişmamizda , sürekli bana yüzüme vuruyor. Yok kalpsizsin, kendini düşünen bencil bir hayvansin, yüzsüzsün, bilmem ne diyor. Ben herkesle ara koyduguma iyi yaptığımı düşünüyorum ama eşimin hal ve hareketleri beni deli ediyor, her tartismamizda bana bağırmaya başladı ve siktirgit demeye başladı çok. Bana nasıl eşim davranıyorsa aynı muamele gösteriyorum. Sizce iyi yaptımi? Eşimi nasıl duymazdan gelirim? Yada ne yapabilirim ?

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasılsıniz? Eşimin ailesi ile ara koydum, ne arıyorum ne görüşüyorum. Kim bana iyi gelmiyorsa tamamen kestim. En güzeli bu olduğunu düşünüyorum ama, eşim maalesef her tartişmamizda , sürekli bana yüzüme vuruyor. Yok kalpsizsin, kendini düşünen bencil bir hayvansin, yüzsüzsün, bilmem ne diyor. Ben herkesle ara koyduguma iyi yaptığımı düşünüyorum ama eşimin hal ve hareketleri beni deli ediyor, her tartismamizda bana bağırmaya başladı ve siktirgit demeye başladı çok. Bana nasıl eşim davranıyorsa aynı muamele gösteriyorum. Sizce iyi yaptımi? Eşimi nasıl duymazdan gelirim? Yada ne yapabilirim ?
Yani mesafe koymakla iyi yapmışsın ama eşinin hakkaretleride kaldırılacak gibi değil ben olsam o laflar için burnundan getiririm madden öyle gitsin annesinin dizinin dibinde otursun😡

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Eşini de görmemezlikten gel bu ara canım, önemseme. Ailesi neyse oda aynı halt zaten kimse ayranına ekşi demez.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar