Sorum var Merhabaa

• Konbuyu başlatan 123
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 123 tarafından oluşturulan Merhabaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabaa
Konbuyu başlatan 123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba benim bir sorum olacaktı toplumda genelde diyorlar ki kız bebekler 40 haftayı tam beklemez erken de doğabilir sizce böyle Bi şey var mı varsa erkenden kasıt hangi haftalar
Uygulamada kaç tane kız annesi gördüysem hepsi 40. Haftaan sonra doğurdu nerdeyse 🤭🤭

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim bir sorum olacaktı toplumda genelde diyorlar ki kız bebekler 40 haftayı tam beklemez erken de doğabilir sizce böyle Bi şey var mı varsa erkenden kasıt hangi haftalar
🙂şimdi ki çocuklar bu algıyı yıktılar . Kız bebeklerde 41 ler 42 ler bile duydum 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uygulamada kaç tane kız annesi gördüysem hepsi 40. Haftaan sonra doğurdu nerdeyse 🤭🤭
Hiç sorma vallahi ya. Benimde kızım olacak 38+4 uz. Oğlum 39+3 te doğdu. Bakalım kız ne yapacak 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🙂şimdi ki çocuklar bu algıyı yıktılar . Kız bebeklerde 41 ler 42 ler bile duydum 🤭

Hiç sorma vallahi ya. Benimde kızım olacak 38+4 uz. Oğlum 39+3 te doğdu. Bakalım kız ne yapacak 🙂
Sağ salim gelsin inşallah kuzum 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Etrafımdaki kız bebekler benim ki de dahil önce bı erken gelmeye çalışıyorlar. İlaçla müdahale edilip engellendikten sonra küsüyorlar sonra tam haftalarında ya da daha geç doğuyorlar😊

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
hayır canım benim kızım 40 hafta 2 günlük doğdu

aynen öyle mesela ben 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar