Merhabalar, emzirirken göğüs ağrısı çekenler yardımcı olabilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Merhabalar, emzirirken göğüs ağrısı çekenler yardımcı olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 937 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Merhabalar, emzirirken göğüs ağrısı çekenler yardımcı olabilir mi?
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bir göğüs için 20 dk emmesi lazım tamamen boşalması için
Bir saat bile durduğu oluyor ama çok küçük daha duruyor uyuyor tekrar emiyor, pompayla çektirdim öğlen sızlaması biraz azaldı tam ememiyor demek ki kalıyor o şekilde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna Danış istersen kuzum
Salı randevum var da özelde muayene ücretleri 175ti başladığımda şimdi 420 oldu ha deyince gidilmiyor dayanamadım acısına bir de buraya danışayım dedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bir saat bile durduğu oluyor ama çok küçük daha duruyor uyuyor tekrar emiyor, pompayla çektirdim öğlen sızlaması biraz azaldı tam ememiyor demek ki kalıyor o şekilde

Salı randevum var da özelde muayene ücretleri 175ti başladığımda şimdi 420 oldu ha deyince gidilmiyor dayanamadım acısına bir de buraya danışayım dedim
Aynen öyle canım bebeğinin emmedigini sağ buzdolabında sakla sonra verirsin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin göğsünü tam boşaltmıyor demek ki süt kalınca dediğin gibi olur emzirme den sonra mutlaka sağman lazım canım yoksa birirkerek mastitte doğru gider durumu
Aynen öyle canım bebeğinin emmedigini sağ buzdolabında sakla sonra verirsin
Allah razı olsun sizden sayenizde bu saate kadar acımadı ondanmış demek ki, böyle bir yanma acı yok kurtardınız beni resmen nefes aldım 🙏🏼 ilk bebeğim anlayamıyorum işaretleri daha 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Hmm anladım kuzum rabbim yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar