Merhabalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Merhabalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 674 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabalar
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 3 aylık çok nadir kaka yapmaya başladı eskiden böyle değildi ama rahatsız da değil gibi karnı yumuşak gülüyor falan.2 saatte bir en fazla bezini değiştiriyorum hep çiş yapmış oluyor.Acaba doymuyor mu çünkü bazen uyuyup yarım saat bir saat sonra ayaklarını oynatıp uyanıyor gazdan gibi de geliyor emin olamıyorum.Bazen 3 gün bazen 5 gün yapmadığı oldu şu son 15 günde ama gece de uyuyordu çok güzel.Bugün bir türlü uyutamıyorum mızıklayıp duruyor sabahtan beri

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim kızım 3 aylık çok nadir kaka yapmaya başladı eskiden böyle değildi ama rahatsız da değil gibi karnı yumuşak gülüyor falan.2 saatte bir en fazla bezini değiştiriyorum hep çiş yapmış oluyor.Acaba doymuyor mu çünkü bazen uyuyup yarım saat bir saat sonra ayaklarını oynatıp uyanıyor gazdan gibi de geliyor emin olamıyorum.Bazen 3 gün bazen 5 gün yapmadığı oldu şu son 15 günde ama gece de uyuyordu çok güzel.Bugün bir türlü uyutamıyorum mızıklayıp duruyor sabahtan beri
Kuzum çişini yapiyormu

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım kilo almaya başlamış korkma zaten eskisi gibi olmaz artık büyüyorlar 🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım gitgide büyük çişini daha az yapiyo mesela ben bezlerden fark ediyorum önceleri iki haftada bir paket bitiyordu şimdi ise 20gunden fazla sürüyor bezleri🥰çok çiş yapması da iyi doymasaydi onuda yapmazdı canım benimkide günde bir kere büyüğünü yapar en fazla iki genelde çok ıslatır ama 🥰benimkide beş aylık canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım gitgide büyük çişini daha az yapiyo mesela ben bezlerden fark ediyorum önceleri iki haftada bir paket bitiyordu şimdi ise 20gunden fazla sürüyor bezleri🥰çok çiş yapması da iyi doymasaydi onuda yapmazdı canım benimkide günde bir kere büyüğünü yapar en fazla iki genelde çok ıslatır ama 🥰benimkide beş aylık canım
Allah bağışlasın 🥰 sanki ağırlaştı gibi de geliyor ama annelik hali insan yanlış yapmaktan da korkuyor ama bezin uzun gitmesi de iyiymiş darısı bizim başımıza 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar