Mevlid hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Mevlid hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,170 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Mevlid hakkında
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Güzel anneler marhaba kızımın mevlidini yapıcam da hediyelik yasin dağıtmak istiyorum güvenilir bir site bulamadım sizin önrrdiğiniz site varmı yardımcı olur musunuz 🥰
Allah kabul etsin kuzum Instagram da siteleri dolas yorumları oku müşteri memnuniyetlerine bak ordan anlarsın 🥰

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler marhaba kızımın mevlidini yapıcam da hediyelik yasin dağıtmak istiyorum güvenilir bir site bulamadım sizin önrrdiğiniz site varmı yardımcı olur musunuz 🥰
Merhaba canım https://instagram.com/ayisigitasarm?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ben düğünümde hediyelikleri bu sayfadan almıştım hanımefendi çok yardımcı oldu sağolsun her konuda. Çok içten samimi ve çok ta güzel bir iş çıkardı açıkçası. Bu arada ben kendi modelim oluşturmuştum ve bire bir aynısını yapmıştı yani eğer sayfasında istediğin gibi bir şey olmasa bile muhakkak resim gönderip sorabilirsin kendisine 😊

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Bende bulamadım cnm bakıyorum face var sadce instgram yok

Bende bulamadım cnm bakıyorum face var sadce instgram yok
Pardon profil resminde İstanbul üniversitesi diye bir slogan var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon profil resminde İstanbul üniversitesi diye bir slogan var
Piyasaya gore gayet uygun yapmisdiniki defa yasin yaptrdim bende dogumdan sonra3.kez yime tercih edeceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar