Mevzu saç( kıvırcık)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Mevzu saç( kıvırcık) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,261 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Mevzu saç( kıvırcık)
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıvırcık mısın canım ne gibi etkisi var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım cümle kıvırcıkların🤣🤣😅
Evet kuzum
Kıvırcık saçlar için doğal saç kremi etkisi sağlıyor nemlendiriyor ve istediğin şekil alıyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum
Kıvırcık saçlar için doğal saç kremi etkisi sağlıyor nemlendiriyor ve istediğin şekil alıyor
Canım duruluyormusun nası kullanıyorsun

Schwarzkopt Argan yağı kullanıyorum durulanmayan çok memnunum
Evt canım kıvırcık saça argan ve hindistan cevizi yağı çok iyi geliyor bi ürün alacağımda bende içerik olarak argan yağlı olanlar tercihim

Kıvırcık saçlara bayılıyorum ya çok şirin😍😍😍
Evet bakabilirsen güzel ama şu aralar benimki elektrik çarpmış gibi elektrikli çocuktan dolayı 🤭😅😂😂

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aramızda kıvırcık olan varmı varsa kullanıp memnun kaldığınız ürünler neler malum düz saça göre daha bakım isteyen bi saç tipi farklı bi konı olsun istedim ☺️🤭🤗🤗
Bende çok uzun kıvırcık saçlara sahibim yıllarca elidorun banyo sonrasını kullandım çok iyiydi ama şimdilerde hicbirsey yapmiyrm topuz kurtarıyor 🤣🤣bir yere gidince eşimin ne alırsa alsın jolesinden kullaniyrm çıkıyorum 🤣🤣niye erken bitiyor jolem diye konuşuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar