Meyveli soda içilir mi

• Konbuyu başlatan Özgeee
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özgeee tarafından oluşturulan Meyveli soda içilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meyveli soda içilir mi
Konbuyu başlatan Özgeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss
Ö

Özgeee

Guest
Merhabalar 6 haftalık hamileyim ama yemekten sonra rahatsız edici bir şekilde şişkinliğim oluyor limonlu soda içmek istiyorum zararı varmi sizce

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 6 haftalık hamileyim ama yemekten sonra rahatsız edici bir şekilde şişkinliğim oluyor limonlu soda içmek istiyorum zararı varmi sizce
Ben 6 haftalıkken hemşire gazlı içecek içme demişti halada ağzıma sürmedim sade sodayıdamı içemem diye düşünüyorum ama içmiyorum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sade soda içine limon dilimi at bende içiyorum meyveli soda asitli içecek fazla olmamak şartıyla ama biliyorum ki yararlı degil

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Zararı olur mu bilmiyorum ama sade sodanin içeriği daha faydalı hem günlük bir yada iki tane içmemi önermişti bana doktorum sende sadeyi dene istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar