Meyweli maden suyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Meyweli maden suyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meyweli maden suyu
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sade maden suyunu içemiyorum Kızılayn doqal maqnezyum minareli limon aromalı maden suyunu içiyorum yeni aldım. Sizce içsem bi artısı olurmu yoksa illa sademi icilmeli

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sade maden suyunu içemiyorum Kızılayn doqal maqnezyum minareli limon aromalı maden suyunu içiyorum yeni aldım. Sizce içsem bi artısı olurmu yoksa illa sademi icilmeli
Canim ben bir jere bir yerde okumustum. O meyveliler varya maden suyu değil soda yaziyordu yani faydasi yok diyordu. İnan o meyvelilerin hastasiydim. Sonra yavas yavas normale gectim. Simdi su niyetine verseler su gibi icerim sade maden suyunu😅 ama dikkat etmen gerek bazilarinin tuz orani yuksek. Sade icemiyorsan icine limon sıkıp icmeyi dene ama oda sana kotu gelebilir

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bir jere bir yerde okumustum. O meyveliler varya maden suyu değil soda yaziyordu yani faydasi yok diyordu. İnan o meyvelilerin hastasiydim. Sonra yavas yavas normale gectim. Simdi su niyetine verseler su gibi icerim sade maden suyunu😅 ama dikkat etmen gerek bazilarinin tuz orani yuksek. Sade icemiyorsan icine limon sıkıp icmeyi dene ama oda sana kotu gelebilir
Peki çok teşekkür ederim onu içmeyi denycem artk🤷‍♀️🌸🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sade beypazarini tavsiye ederim diğer sade maden sularına göre Kalsiyum ve magnezyum'u oldukça yüksek
Deniycm 🤷‍♀️ çok teşekkür ederim saoln 🤍🌸

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Meyveli lerde şeker oranı yüksek olduğu için tavsiye etmiyorlar sade olanda magnezyum felan iyi geldiği için öneriyorlsr

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Sade maden suyunun içine limon sıkıp içiyorum bende. Meyveli sodalarin içinde çok fazla şeker varmis
Meyveli lerde şeker oranı yüksek olduğu için tavsiye etmiyorlar sade olanda magnezyum felan iyi geldiği için öneriyorlsr
Kızılay maden suyunun içinde %02 oranında warmis azmi cokmu bilmiyorum markete qittiqmde ilk firsat beypazari sade olanın oranına bakcam. Elinizde warsa bakıp soylerseniz çok makbule qecer ama 😌😊 üzerinde limon aromalı doqal minarel zengin maqnezymlu yazdıqi için aldm

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Onların fazla etkisi olmuyor bebeğe diye duydum ve şeker oranında yüksek olduğundan doktorlar önermiyor

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızılay maden suyunun içinde %02 oranında warmis azmi cokmu bilmiyorum markete qittiqmde ilk firsat beypazari sade olanın oranına bakcam. Elinizde warsa bakıp soylerseniz çok makbule qecer ama 😌😊 üzerinde limon aromalı doqal minarel zengin maqnezymlu yazdıqi için aldm
Dur hemen bakıyım da yazayım 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar