mide bulantim yok Hissizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan mide bulantim yok Hissizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 539 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı mide bulantim yok Hissizlik
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar 10+5 günlüğüm geçen kaftaya kadar hep mide bulantım vardı halsizlik uyku faln bu hafta hiç olmadı korkuyorum bebeğime birşey mi oldu acaba mide bulantım faln olduğunda bari kendimi tatmin ediyordum bebeğim burda iyi diye ama artık bulantı olmayınca korktum gelismiyo olabilir mi artık bı yardım edin içime ferahlık verin ya

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar 10+5 günlüğüm geçen kaftaya kadar hep mide bulantım vardı halsizlik uyku faln bu hafta hiç olmadı korkuyorum bebeğime birşey mi oldu acaba mide bulantım faln olduğunda bari kendimi tatmin ediyordum bebeğim burda iyi diye ama artık bulantı olmayınca korktum gelismiyo olabilir mi artık bı yardım edin içime ferahlık verin ya
Hayır canım hiç korkma normal olması da olmaması da, bebeğe bişey olmuş olsa belirtileri bu olmaz anlarsın merak etme ne güzel işte bundan sonra da hep böyle devam edersin rahat geçirirsin gebeliğini inşallah keşke bende öyle olsam ☺️

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Ay ins
Hayır canım hiç korkma normal olması da olmaması da, bebeğe bişey olmuş olsa belirtileri bu olmaz anlarsın merak etme ne güzel işte bundan sonra da hep böyle devam edersin rahat geçirirsin gebeliğini inşallah keşke bende öyle olsam ☺️

Ay inşallah bir sıkıntı yokturdur haftaya aldım randevuyu zaten hastaneye gidecem inşallah için ferahladı valla senin yazdıklarından sonra çok teşekkür ederim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar