Mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraa tarafından oluşturulan Mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı
Konbuyu başlatan Zehraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Zehraa

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli midem bulanıyor ara ara kusuyorum ilk kızım da daha çok tu sizce bu bebislerde mi kız olur cinsiyet e göre değişiyor mu ikiz bu arada

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli midem bulanıyor ara ara kusuyorum ilk kızım da daha çok tu sizce bu bebislerde mi kız olur cinsiyet e göre değişiyor mu ikiz bu arada
Aslinda değişen birsey yok ama her insan bir degil bulanti konusunda ben 13 haftalık oldum hala migde bulantim var ins gecer en kısa zmnda

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyet aynı oldugunda bulantı çok olmuyormuş benim ilk erkek çok kustum ikinci de erkekmis hiç kusmadim çok rahat geçti bende farklı olunca kız sanmıştım

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyet farklı olsa da olabilir bence hic kızı olmayıp 9 ay kustum diyen yakınlarım var galiba bünyeyle alakalı bi durum.. bende ikiz bekliyorum kaç haftaliksiniz acaba ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar