Mide yanması çözüm lütfen yardım edin 🔥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Mide yanması çözüm lütfen yardım edin 🔥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,440 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanması çözüm lütfen yardım edin 🔥
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Dün gece iki bardak içtim Balli süt ama faydasını görmedim uyuyamadım gece kalkıp oturdum yatağın üzerinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muzuda yiyorum her gün ama neden böyle
Bebeğin saçları uzadıkça mide yanması artar diyorlar kuzum mide yanması son haftalarda daha çok artıyor diye biliyorum doktor gaviscon yazıyordu vermedimi sana

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalık hamileyim ve iki gündür mide yanmasından oturup agliyacam ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz 🥺🥺
Gaviscon diye şurup var hamileler kullanıyor doktoruna danışmadan alıp kullanabilirsin iyi gelir başka türlü hemen rahatlatacak birşey yok malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gaviscon diye şurup var hamileler kullanıyor doktoruna danışmadan alıp kullanabilirsin iyi gelir başka türlü hemen rahatlatacak birşey yok malesef
Kizartma sakın yeme daha da kötü yapar zaten az bi zamanin kalmış biraz daha sabret elinden geldiğince haşlama ye turşu da çok kötü yapar dikkat edersen iki güne rahatlarsın insallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalık hamileyim ve iki gündür mide yanmasından oturup agliyacam ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz 🥺🥺
Geçmiş olsun cnm gavisson şurup almanı tavsiye ederim .. zaten gebeliğin sonlarında ne içsen fazla fayda vermez son zamanalr mide yanması çok oluyormuş.. sen bu surup iç en azından hafifletir ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.