Mide yanması geceleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mayıs Anneleri kategorisinde Rüya tarafından oluşturulan Mide yanması geceleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mayıs Anneleri
Konu Başlığı Mide yanması geceleri
Konbuyu başlatan Rüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rüya

Rüya

Kayıtlı Üye
rank
17.5 hastalığım günde 1 limon yiyorum midem con yanıyor geceleri normal mi limon çok yemem zararlı mi sizce devam etmeli miyim?

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
17.5 hastalığım günde 1 limon yiyorum midem con yanıyor geceleri normal mi limon çok yemem zararlı mi sizce devam etmeli miyim?
Cnm limon mideyi agritir diye biliyorum. Yediklerine dikkat etmelisin. Asil mide problemleri bence sonraki aylarda basliyor. Aci eksi baharatli tatli mayali hamur isi kizartma cikolata gazli icecek cig sogan vs hepsi mide düşmanı cnm.

Rüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm limon mideyi agritir diye biliyorum. Yediklerine dikkat etmelisin. Asil mide problemleri bence sonraki aylarda basliyor. Aci eksi baharatli tatli mayali hamur isi kizartma cikolata gazli icecek cig sogan vs hepsi mide düşmanı cnm.
Bilmiyordum teşekürler bide ben hashımato tespitiyim hıçkırma sürekli var bu bebeğine zarar verirmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar