Sorum var Mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde CemreAlya tarafından oluşturulan Mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanması
Konbuyu başlatan CemreAlya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar midem çok yanıyor 35.haftadayım gebeliğin ilk haftasından beri mide yanması yaşıyorum çok kötü sizde durumlar nasıl
Kuzum normal gebelikte doktora danışıp ilaç yazıcaktir bende gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum normal gebelikte doktora danışıp ilaç yazıcaktir bende gebeliğin başından beri sırt ağrısı çekiyorum
Doktora danışıp sırt ağrısı için egzersizler yapabilirsin canım bende bir kere işyerinde eğildiğimden sırtım tutuldu ağrıdı ama bir kaç güne geçti yine incindi yine geçti birdaha çömelerek hareket ediyorum egzersizde hep yapıyorum 37.haftadayım ağrım hiç olmuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktora danışıp sırt ağrısı için egzersizler yapabilirsin canım bende bir kere işyerinde eğildiğimden sırtım tutuldu ağrıdı ama bir kaç güne geçti yine incindi yine geçti birdaha çömelerek hareket ediyorum egzersizde hep yapıyorum 37.haftadayım ağrım hiç olmuyor
Maşallah kuzum yavas yavaş ağrılarım geçiyor ama kuzum sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar